גאוט וצריכת חלבון - קטע וידאו

 


גאוט זו דלקת מפרקים מטבולית, זאת אומרת שהסיבה לכך שנותר דלקת במפרקים היא שקיעה של חומצה אורית כשחומצה אורית זה מטבוליט שנותר בגוף שאמור להתפנות באופן טבעי מהגוף דרך מערכת השתן, כשהוא לא מתפנה ומצטבר בגוף ומצטבר בדם הוא שוקע במפרקים וגורם שם לדלקת. מה הקשר בין אכילה של חלבון, בעיקר חלבון מן החי לבין גאוט? בעצם אכילה מרובה של מזונות מן החי גורמים לעלייה של חומצה אורית בדם. וברגע שהחומצה האורית עולה בדם ולא מתפנה בצורה יעילה היא שוקעת במפרקים וגורמת לאותה דלקת. זאת אומרת שיש קשר הדוק בין מה שאתה אוכל לבין המצב של גאוט.


לטיפול הטבעי יעילות גבוהה בריפוי גאוט

לטיפול הנטורופתי יש פתרון מאוד מאוד יעיל במצב הזה, התאמה של תפריט תזונתי, לאחר תשאול מקיף, של המטופל עם צמחי מרפא שעוזרים לפנות את החומצה האורית, יכול לפתור את הבעייה גם בזמן התקף וגם למנוע את ההתקף הבא.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית