גאוט דלקת במפרקים - קטע וידאו

 


גאוט זו מחלה מאוד שכיחה בעולם המודרני, זה דלקת מפרקים שנגרמת כתוצאה משקיעה של חומצה אורית במפרקים. חומצה אורית זהו תוצר לוואי של תהליכים בגוף שהגוף אמור לפנות אותו ולהוציא אותו החוצה. בגלל עומס רב של חומצה אורית, עקב תזונה לקוייה ובגלל שהמערכות שאמורות לפנות כגון כבד ומערכת השתן לא עומדות בעומס, נוצר עודף של חומצה אורית, שקיעה במפרקים וכל המצב הזה בעצם גורם לדלקת מאוד חריפה, מאוד כואבת שיכולה גם לגרום לבעיות אח"כ בצורה מבנית למפרקים.


הטיפול הנטורופתי פותר את בעיית גאוט מהשורש

יש פתרון יעיל מאוד במצב הזה. הפתרון במסגרת הטיפול הנטורופתי מכיוון שבמסגרת הטיפול יש לנו מרכיבים אנטי דלקתיים שיכולים לעזור לפנות את החומצה האורית, לפתור את הבעיה של הדלקת, להוריד את רמת הדלקתיות ובכך לפתור את הבעיה מהשורש.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית