בעיות ספיגה

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

112.50 ₪

זמינות: במלאי

שם המוצר: מילוסיל - Milosil
תכולה: 100 מ"ל
ספיגה תקינה של רכיבים תזונתיים בגוף חשובה לתקינות של תפקודים רבים. ספיגת ברזל, כמו ויטמינים ומינרלים נוספים תלוייה במערכת עיכול חזקה בעלת פעילות תקינה. צמחי מרפא מוכרים מסייעים בחיזוק ושיפור העיכול תוך הגברת יכולת הספיגה של ברזל ומינרלים אחרים בעיקר על ידי המרצה ועידוד של הפרשת מיצי מרה ומיצי לבלב. פעולות אלו מחזקות עיכול ומשפרות את יכולת הגוף לספוג בצורה טובה יותר.


המלצות תזונתיות לניקוי רעלים

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

צמחי מרפא | בעיות ספיגה

צמחים מוכרים משמשים ברפאוה טבעית לסיוע בהגברה ושיפור הספיגה של ווטמינים ומינרלים שונים המגיעים אלינו מהמזון. צמחים כגון ארטישוק, סרפד, שכיסנדרה ועוד נמצאים בשימוש ברפואת צמחים למצבים של בעיות ספיגה שונות וחוסרים תזונתיים הנובעים מספיגה לקוייה. צמחי המרפא תומכים בגוף, מחזקים אותו ומסייעים במצבי חסר.

 

צמחי המרפא פועלים בכמה אופנים:

עידוד הפרשת מיצי מרה ומיצי לבלב מהכבד והלבלב - ארטישוק, שכיזנדרה, זנגביל
עידוד פירוק תקין וספיגה של המזון - ארטישוק, סרפד
סיוע כללי בהגברת ספיגת ברזל, ויטמינים ומינרלים נוספים - סרפד, רהמניה


צמחי מרפא לשיפור ספיגה

   מחיר באתר: 112.50 ₪

מידע אודות צמחי המרפא 

סרפד | Urtica dioic
ברפואה המסורתית והמודרנית מוערך הסרפד בשל איכויות רבות, בעיקר, בגלל עושר הוויטמינים והמינרלים שבו. האנרגיה של הסרפד יבשה, זהו צמח מזין ובונה בגלל תכולתו העשירה בויטמינים ומינרלים, בעיקר ברזל, ולכן הוא נמצא בשימוש ברפואה טבעית במצבי אנמיה ונשירת שיער.

ארטישוק | Cynara scolymus
ארטישוק ידוע כירק שאוכלים את פריחתו, אולם עליו משמשים כצמח מרפא מאוד חשוב. בעלי ארטישוק חומרים פעילים רבים כגון צינארין, לאקטונים, אלקלואידים, פלבנואידים ועוד. הוא נחשב כממריץ הפרשה של מיצי מרה בגלל טעמו המר, מרפא תאי כבד ומגביר ייצור שתן. משתמשים בצמח זה במצבים של חוסר תאבון, בעיות כבד ושלפוחית שתן, בעיות כיס מרה ומחלות מרה, נזקים שנגרמו לכבד עקב רעלים, אלכוהול או דלקת בכבד. בגלל המרצתו של מיצי מרה הוא עוזר בספיגה של מינרלים חשובים, בין השאר, ברזל.

שכיזנדרה | Schisandra chinensis
השכיזנדרה מגיעה מהרפואה הסינית. כיום צמח מרפא נפוץ לשימוש ונחקר רבות ברפואת הצמחים המודרנית. הסינים קוראים לצמח זה "הפרי בעל חמשת הטעמים". מבחינה מודרנית עיקר פעילותו היא בכבד. הוא מעודד הפרשת מיצי מרה ועוזר לספיגת ברזל תקינה. בנוסף, הוא מחזק מאוד.

זנגביל | Zingiber officinalis
ג'ינג'ר, או זנגביל, הוא צמח מרפא ותבלין מוכר ומפורסם מאוד. מקורו של הג'ינג'ר הוא אסיה והשימוש הוא בשורשי הצמח. לג'ינג'ר תכונות בריאותיות רבות והוא מוכר בעיקר בגלל היכולת שלו להפחית בחילות והקאות. בתחום זה הוא גם נחקר רבות. בכיוון שהוא ממריץ עיכול ובעל פעילות אנטי דלקתית הוא עוזר בספיגה יעילה וטובה של ברזל ומינרלים ווטימינים נוספים מהמזון.


צמחי מרפא לשיפור ספיגה

   מחיר באתר: 112.50 ₪

שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית פורמולות צמחי המרפא שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. שילוב נכון ומדויק של חומרים פעילים ממספר צמחי מרפא מגביר בצורה משמעותית את היעילות הטיפולית של הפורמולה. בנוסף, לצמחי מרפא יכולת משלימה המחזקת את הפעילות הרפואית של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים נוספים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


צמחי מרפא לשיפור ספיגה

   מחיר באתר: 112.50 ₪

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.


תכולת הצמחים בפורמולה:
תמצית עלי סרפד (Urtica dioica)
תמצית רהמניה (Rhemania glutinosa)
תמצית ארטישוק (Cynara cardunculus)
תמצית שכיזנדרה (Schisandra chinensis)
תמצית זנגביל (Zingiber officinale)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור כנדרש


תקני ניהול איכות