אקזמה

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

109.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

שם המוצר: קלינסיל | Kleansil
תכולה: 100 מ"ל
אקזמה היא מושג כללי למצבים דלקתיים כרונים בעור כאשר אחד השכיחים הוא אקזמה. האקזמה יכולה להופיע במקומות שונים בגוף כגון פנים, כפות ידיים, קרקפת ועוד. מצבים דלקתיים כרונים אילו כוללים יובש ופריחה המאופיינים באחד או יותר מהסימפטומים הללו: אדמומיות, בצקתיות, גרד, קילוף, שלפוחיות, שבירת העור ודימום. האקזמה מתרחשת כשיש חוסר איזון במערכת החיסון שיכול להיגרם מהצטברות רעלים בגוף, מפעילות לא תקינה של הכבד, ממצבי מתח, תזונה לקויה ועוד. ניקוי הגוף מרעלים ואיזון מערכת החיסון יכולה לסייע רבות בהורדת את רמת הדלקתיות בעור ובכך עשויה להביא להטבה.


תזונה לניקוי רעליםחדש
מכירה

 

מידע מפורט

צמחי מרפא | אקזמה

צמחי מרפא כגון כורכום, גדילן ושן ארי הם צמחי מרפא הקשורים לכבד - הם מעודדים את הכבד לייצר מלחי מרה, לסייע בהוצאת הפסולת שהצטברה ולשחררה מחוץ לגוף דרך מערכת העיכול. כמו כן הג'ינג'ר מסייע בהמרצה, מקדם הפרשת רעלים ובעל פעילות אנטי דלקתית.

 

צמחי המרפא פועלים בכמה אופנים:

הגברת הפרשת רעלים וייצור מלחי מרה בכבד - שן ארי, גדילן מצוי, כורכום
הגברת התנועה הפריסטלטית של מערכת העיכול - שן ארי, כורכום, גדילן מצוי
פעילות אנטי דלקתית- שן ארי, כורכום


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 109.50 ₪

מידע אודות צמחי המרפא 

שן הארי | Taraxacum Radix
שן ארי הוא הצמח המפורסם ביותר בפעולתו על הכבד. הוא מסייע בהגברת הפרשות מיצי מרה ושתן. הצמח עשיר בויטמינים ומינרלים. העלים של שן הארי עשירים במיוחד באשלגן. משתמשים בצמח זה לבעיות כבד וכליה ובעיות עור: אקזמה, אבנים בדרכי מרה וכיס מרה, הפטיטיס, ראומטיזם ודלקות פרקים. ההשפעה העדינה על הכבד מעודדת ייצור הפרשת מלחי מרה המחזקים את מערכת העיכול, עוזרים לעודפי פסולת לצאת מהגוף דרך יציאות תקינות ומאזנים את פעילות הכבד.

זרעי גדילן | Silybum Marianus
הגדילן טוב לניקוי רעלים מהגוף ולשיקום הכבד. בזמן האביב ניתן ללקט את זרעיו של הצמח. שם החומר הפעיל הוא סילימרין. החומר פועל על קרומי התא של הכבד, מאזן אותם ובאופן זה מונע כניסה של רעלנים ווירוסים. גדילן מצוי תורם לטיפול בדלקת כבד כרונית, שחמת וכבד שומני. כמו כן הצמח מוכר בשימוש במצבים של פגיעה בכבד עקב רעלנים כימיים ואלכוהול. פעילותו המשקמת ומנקה כבד טובה בסיוע במצבים של בעיות עור דלקתיות כגון אקזמה וסבוראה.

כורכום | Curcuma Longa
הכורכום הוא תבלין נפוץ מאוד בעולם בעיקר ביבשת אסיה הוא שייך למשפחת הזנגביליים (גי'נג'ר). הכורכום נחשב כבעל סגולות ריפוי רבות ברפואה האיורוודית (הרפואה ההודית), בעיקר כמטהר, וברפואה הסינית משתמשים בצמח זה בטיפול בצהבת בעיקר בגלל צבעו הצהבהב. ולאחרונה נחקר רבות בגלל יכולתו האנטי סרטנית ואנטי דלקתית. השפעתו האנטי דלקתית של הכורכום יכולה לסייע בשימוש במצבי דלקתיים בעור כגון אקזמה.

זנגביל | Zingiber Officinalis
ג'ינג'ר, או זנגביל, הוא צמח מרפא ותבלין מוכר ומפורסם מאוד. מקורו של הג'ינג'ר הוא אסיה והשימוש הוא בשורשי הצמח. לג'ינג'ר תכונות בריאותיות רבות והוא מוכר בעיקר בגלל היכולת שלו להפחית בחילות והקאות. התחום זה הוא גם נחקר רבות. בנוסף, הג'ינג'ר ממריץ פעולות עיכול, משחרר גזים, בעל פעילות אנטי דלקתית. הוא מחמם את מערכת העיכול, מקדם עיכול תקין וכתוצאה מכך ספיגה תקינה של ויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאות העור.


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 109.50 ₪

שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית פורמולות צמחי המרפא שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. שילוב נכון ומדויק של חומרים פעילים ממספר צמחי מרפא מגביר בצורה משמעותית את היעילות הטיפולית של הפורמולה. בנוסף, לצמחי מרפא יכולת משלימה המחזקת את הפעילות הרפואית של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים נוספים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 109.50 ₪

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.


הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית כורכום (Curcuma longa)
תמצית שינן (Taraxacum officinale)
תמצית גדילן (Silybum marianum)
תמצית זנגביל (Zingiber officinale)
תמצית ארטישוק (Cynara cardunculus)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור כנדרש


תקני ניהול איכות