אין אונות על רקע חרדות

 

שאלה
על רקע אירוע משפחתי מצער נתקפתי לאחרונה בחרדות בעוצמות שונות, אני מטפל בעניין וזה די בשליטה אבל הבעיה הכי גדולה שלי שבכל פעם שאני מגיע למצב של קיום יחסי מין אני לא מצליח ומגיע למצב של אין אונות. אני בחור צעיר יחסית, לא נשוי עדיין ומקרה כזה שקרה לי מאוד ביאס אותי עד כדי כך שלא יכולתי להפגש יותר עם הבחורה איתה קרה לי המקרה המבאס, למרות שהיה משהו נחמד בינינו. ניסיתי לקחת ויאגרה, ללא הצלחה לצערי, ואני בחיפוש נואש אחרי משהו שיכול לעזור לי להתגבר על הבעייה. האם יש לכם המלצה כלשהיא לשיפור המצב?

 

תשובה

אין אונות או אימפוטנציה היא אולי הבעיה, הקשורה למין, הכי נפוצה בקרב גברים. הנתונים שלה מספרים שכמעט כל גבר יגיע למצב הזה לפחות פעם אחת בחייו. אני מספרת לך את זה כדי שתבין שמה שקורה אצלך הוא לא יוצא דופן וחריג יתר על המידה ובהחלט אתה יכול לטפל בעניין ולחזור לחיי מין תקינים. אין אונות על רקע חרדה היא תגובה די הגיונית וטבעית.. חרדה היא מנגנון המכניס את הגוף למצב כוננות גבוהה, שלא לצורך.. - זהו מנגנון הישרדותי עתיק והוא שימושי אם אתה נקלע לאירוע מסכן חיים בו אתה צריך לנוס על חייך או להלחם עליהם. אנחנו, בני האדם, בנויים כך שההישרדות היא החשובה ביותר ואח"כ כאשר יש בטחון אפשר להתפנות לפעולות רבייה. כך שמבחינה טבעית קשה להיות בעל און כאשר אתה לחוץ. אז מה עושים? עובדים על הרגעה של מערכת העצבים, עובדים על פינוי יעיל של הורמוני סטרס שמצטברים בגוף כאשר אתה בחרדה, ועובדים על חיזוק הגוף והעלאת מצב הרוח. כאשר תרגיש טוב ובטוח בעצמך, המחשבות שלך לא ינדדו למקומות שליליים ואתה תוכל להחזיר לעצמך את האונות, הכוח והחשק המיני.


צמחי מרפא ותזונה יכולים לתרום רבות לחיזוק און גברי ולהרגעה

הטיפול המתאים לך ביותר הוא להרגיע ולאזן את מערכת העצבים מצד אחד ולחזק את מצב הרוח והחשק מצד שני. כדי להשיג זאת יש 3 תחומים שכל אחד מהם לחוד והכי טוב ביחד יכול לסייע לך רבות. ראשית צמחי מרפא. ישנם כיום צמחים רבים , מוכרים ויעילים מאוד באיזון מערכת העצבים ובכך הרגעה כללית, הרפיית שרירים, שיפור אנרגיה ותחושת חיוניות. פעולות אלו חשובות מאוד במצב של אימפוטנציה על רקע חרדות. כאשר תהיה נינוח ורגוע וגם מלא מרץ אתה תחזיר את האון הגברי שלך לפעולה תקינה. היתרון הנוסף של צמחי המרפא הוא בפעולתם הישירה והמהירה יחסית. אני יכולה לציין צמחים כגון גי'נסנג סיבירי, וויטניה משכרת, היפריקום, ורבנה ועוד. בנוסף לצמחי מרפא יש חשיבות גם לתזונה נכונה. ישנם מזונות המעוררים את מערכת העצבים וחשוב מאוד להמנע מהם מאחר והם בשקט בשקט מגבירים את עוצמת החרדה ומשמרים אותה. לעומת זאת ישנם הרבה מזונות המרגיעים, מפחיתים לחץ ומסייעים באיזון מערכת העצבים. ולסיום, פעילות גופנית. היום ידוע מחקרית כי פעילות גופנית טובה להרגעה כמעט כמו כדור כימי. כאשר אתה מבצע פעילות גופנית הגוף שלך מפנה הורמוני סטרס ומשחרר הורמונים מרגיעים. נסה לצאת לפעילות מתונה 3-4 פעמים בשבוע. תכנית טיפולית נכונה המשלבת את שלושת התחומים הללו: צמחי מרפא, תזונה נכונה ופעילות גופנית הם שילוב מנצח בעל הצלחות רבות ויעילות גבוהה מאוד בהחזרת און גברי והתגברות על אין אונות וחרדות. אתה צעיר ובעל כוחות ואתה יכול בהחלט להתגבר על הבעייה.


לסיכום, הטיפול היעיל באין אונות על רקע חרדות כולל

צמחי מרפא: מרגיעים, מרפים שרירים, מאזנים את מערכת העצבים, מגבירים מצב רוח ואנרגיה, מחזקים גופנית.
תזונה נכונה: מאזנת מערכת עצבים, מרגיעה ומגבירה אנרגיה וחיוניות, משפרת חשק מיני.
פעילות גופנית: מסייעת בפינוי הרומוני סטרס, מרגיעה, מחזקת גופנית, משפרת מצב רוח.