און גברי כדורים

 

שאלה
אני בן 60 ואני סובל מזה כשנה מבעיות באון הגברי הכוללות חוסר חשק מיני, זיקפה חלשה, עייפות וכו'. אני מאוד רוצה לנסות לשפר את המצב כי היו לי חיי מין מספקים ומהנים שנים רבות וכרגע זה מתחיל להשפיע גם על אישתי יש מתח בבית, היא מתחילה לחשוד בי שיש לי מאהבת וכזה.. האמת אני קצת מתבייש ונמנעתי עד כה לגשת לרופא להתייעץ. קראתי על כל מיני כדורים לאון גברי כמו ויאגרה ודומיהם ושאלתי היא האם יש לכדורים האלו גם תחליפים טבעיים שיכולים לעזור לי עם הבעיה? מעבר לבעיית האון אני בריא באופן כללי, קצת סוכר וכולסטרול אבל גבולי בלי כדורים עדיין. אודה לך להמלצה כיצד אפשר עם כדורים טבעיים או משהו דומה לטפל לי בבעייה.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


תשובה

בעיות און גברי הכוללות חוסר יכולת מינית - אימפוטנציה, זיקפה חלשה וחוסר חשק מיני נפוצות ביותר בקרב גברים רבים אז תרגיש יותר טוב אתה לא לבד ואין ממה להתבייש. בגיל מסויים הגוף שלנו מגיב אחרת, מתחוללים בו שינויים והיכולות שלנו משתנות כולל היכולות המיניות. לחזק ולשפר את האון הגברי זו משימה יחסית לא מורכבת, בהנחה שאתה לא סובל מבעיה מבנית אשר מונעת זרימת דם לאיבר המין. המפתחות לחיזוק און גברי הוא דווקא לא שימוש בכדורים כמו ויאגרה אשר מספקים מענה זמני וקצר והם בעלי תופעות לוואי לא נעימות, אלא פתרון הבעיה מהשורש. הדרכים לעשות זאת כוללים תזונה נכונה ומותאמת ושימוש בצמחי מרפא. ציינת שאתה סובל מקצת כולסטרול וקצת סוכר אז סביר להניח שזרימת הדם אצלך לא תקינה במאה אחוז. כמו כן ציינת עייפות ואולי יש גם מתח ומצב רוח ירוד. לדברים אלו השפעה מכרעת לאון הגברי. אבל הבשורה המשמחת היא שניתן בדרך טבעית ופשוטה יחסית לטפל בבעיה.


צמחי מרפא ותזונה יעילים ביותר בחיזוק און גברי

כאמור, תזונה נכונה וצמחי מרפא יכולים לתרום רבות לחיזוק און גברי. התזונה מסייעת להגברת אנרגיה ושיפור מצב רוח, היא תסייע בהורדת רמות כולסטרול והאטת התהליך הטרשתי מה שאומר הגברת זרימת דם לאיבר המין, כמו כן תזונה נכונה תשפר באופן כללי את בריאותך ואת החוסן הגופני. במקביל לתזונה גם לצמחי מרפא יש יעילות גבוהה מאוד בחיזוק האון. היתרון הגדול של הצמחים הוא באופן פעולתם המהיר יחסית. צמחי מרפא מסייעים על ידי הרגעה מהירה, חיזוק והעלאת אנרגיה, שיפור מצב הרוח והגברת החשק המיני. המפורסם שבצמחים הוא הג'ינסנג הקוריאני - זהו צמח מרפא הנחקר רבות ונמצא מאוד יעיל לשיפור זיקפה, הגברת חשק מיני, הגברת אנרגיה וכו'. עוד צמחים שיעזרו לך הם הרוזמרין שמצטיין בהגברת זרימת דם, ליקוריץ, ג'ינג'ר שנחשב צמח ממריץ ומחזק. היתרון הנוסף של צמחי המרפא מול כדורים לחיזוק האון הגברי הוא שהם טבעיים וללא תופעות לוואי - יש לשים לב שבמידה ואתה סובל מלחץ דם גבוה צריך להתייעץ עם הרבליסט שיתאים לך את הצמחים באופן אישי - דבר מומלץ בכל מקרה במיוחד בגיל שלך.
לחץ כאן לקריאת תקציר מחקר אודות יעילות הג'ינסנג הקוריאני בחיזוק זיקפה


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברילסיכום, הגברת און בדרך טבעית כוללת

צמחי מרפא: מזרימים דם לאיבר המין, מגבירים אנרגיה, משפרים חשק מיני, משפרים מצב רוח
תזונה: חיזוק גופני כללי, הגברת אנרגיה ומצב רוח, הפחתת כולסטרול ואיזון רמות סוכר
פעילות גופנית: המרצה כללית, הגברת זרימת דם, שיפור מצב רוח ואנרגיה