און גברי • חיזוק וטיפול טבעירקע כללי

חוסר באון גברי, הידועה גם כבעיות זיקפה או אימפוטנציה (Erectile Dysfunction), הינה חוסר היכולת להגיע או לשמור על זיקפה על מנת לקיים יחסי מין. אין אונות היא הבעיה המינית הכי שכיחה אצל גברים. רוב הגברים חווים תקופות של אין אונות פעם או יותר בחייהם. ברוב המקרים אימפוטנציה אינה כתוצאה מחוסר חשק מיני או מחוסר יכולת להגיע לאורגזמה.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


ליהנות מחיי מין בכל גיל

במקרים רבים של אין אונות, בעיקר בגיל מבוגר, הרקע לבעיה היא זרימת דם לקויה לאיבר המין. מקרים מועטים הם על רקע פסיכולוגי. טיפול נטורופתי ממוקד נמצא יעיל בהגברת זרימת דם, שיפור אנרגיה ותפקוד גופני ומיני.


השילוב האפקטיבי לחיזוק און גברי

ניתן לפתור מצב זה על ידי שינוי אורח חיים, בעיקר שינוי תזונתי, יסייע לדילול הדם, ניקוי העורקים והזרמת הדם בצורה תקינה לאיבר המין. תזונה נכונה יחד צמחי מרפא מחזקים ומזרימי דם הם שילוב אפקטיבי ביותר בהגברת און גברי, חיזוק זיקפה, הגברת החשק המיני ורמות האנרגיה.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


אין אונות על רקע של מתח וסטרס

כל שיבוש בתהליך העוררות המינית, אם הוא נפשי או פיזי, יכול למנוע זיקפה. מצבים נפשיים כגון מתח או לחץ, מצבי דיכאון או חרדה, משפיעים על מערכת העצבים ומונעים את העוררות המינית. במצבים כאלו לצמחי מרפא חלק חשוב והם מוכרים ביכולתם הטבעית להגביר אנרגיה ולשפר מצב רוח וחשק מיני.

במצב של אין אונות על רקע פיזיולוגי של חסימת כלי דם יהיה קושי להגיע לזקפה מלאה בכול מצב עקב זרימה לקויה של דם לאיבר המין. אין אונות על רקע בעיות זרימת דם יכולה להגרם ממחלות כרוניות שונות, המשפיעות על זרימת דם כגון סוכרת, יתר לחץ דם, עודף משקל ועוד. בנוסף, תרופות להורדת לחץ דם ותרופות אנטי אלרגיות יכולות גם הן לגרום לאין אונות. זהו מצב בו שילוב של תזונה נכונה וצמחי מרפא מהווים מענה אפקטיבי ביותר ויכולים לסייע רבות לשיפור זרימת הדם אל איבר המין ובכך השגת זיקפה לצד הגברת החשק, חיוניות ורמות אנרגיה.


זיקפה והקשר לאורח חיים

לאין אונות קשר ישיר לאורח חיים. אין אונות על רקע בעית זרימת דם נוצרת עקב האצה של תהליך הנקרא טרשת עורקים. בתהליך זה העורקים מתקשים, הופכים לצרים יותר, הדם הופך צמיגי וכתוצאה מכך יש האטה בזרימת הדם. תהליך זה מתחזק בעיקר עקב תזונה והרגלי חיים לקויים.

שינוי מותאם באורח החיים יכול להביא לתהליכי נסיגה של טרשת העורקים, לסייע לדילול הדם, זרימה תקינה של הדם, חיזוק הזיקפה ושיפור תפקודים מיניים כלליים בצורה משמעותית.


טיפול נטורופתי לחיזוק און גברי
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


טיפול נטורופתי לחוסר און גברי

הטיפול הנטורופתי מתמקד בשני היבטים מרכזיים: עזרה בתפקוד המיני לטווח המידי וטיפול יסודי בשורש הבעיה. הטיפול בטווח המידי מתמקד בהשפעה על הזרמת דם מוגברת לאיבר המין, הגברת רמות אנרגיה וחשק והוא מושג בעיקר על ידי שימוש בפורמולות צמחי מרפא תקניות המוכרות ביכולתן לשפר ולהגביר זרימת דם, להגביר רמות אנרגיה ומצב רוח, לשפר חשק ותפקוד מיני.


חשיבות האבחנה והתאמת הטיפול

אבחנה ברורה ומקצועית של מקור אין האונות חשובה לקביעת אופי והיקפי התכנית הטיפולית אשר מותאמת למטופל להשגת אפקטיביות מקסימלית במיקוד תהליך הטיפול.

הניסיון הקליני מוכיח כי תכנית טיפול המותאמת בצורה טובה ואשר כוללת ליווי מקצועי, בקרה ותמיכה שוטפים - היא בעלת סיכויי הצלחה גבוהים ביותר בטיפול באין אונות ובשיפור התפקוד המיני הכללי.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


תרומתה של תזונה נכונה לטיפול באון גברי

לתזונה נכונה יש תפקיד מרכזי בטיפול באון גברי. לרכיבי מזון שונים השפעה אדירה על זרימת הדם ותפקוד איבר המין. חומצות שומן מסוימות יכולות לסייע בדילול הדם וזרימת דם תקינה. הימנעות מחומצות שומן מעודדות קרישיות וסתימת עורקים תוביל לנסיגה בתהליך הטרשתי. בנוסף לאיזון רמות הדלקת, בתזונה ישנם מרכיבים אשר משפרים רמות אנרגיה, חיוניות וחשק מיני. התאמה של תכנית תזונתית עשירה במינרלים וויטמינים החשובים למערכת המין הגברית הכרחית לתמיכה ולחיזוק האון הגברי.


צמחי מרפא לטיפול באון גברי

כחלק מהטיפול הכולל באון גברי מותאמת פורמולת צמחי מרפא אשר מטרתה לעודד זרימת דם לאיבר המין ולהגביר את החשק המיני. צמחי מרפא כגון: ג'ינסינג קוריאני (Panax Ginseng) ורוזמרין רפואי(Rosmariun officinalis) מוכרים ביכולתם בהזרמת דם והגברת רמות אנרגיה וחיוניות. כמו כן צמחי מרפא כגון דמיאנה (Turnera Diffusa) והצמח אפימדיום (Epimedium Grandiflorum) מוכרים ביכולתם להגביר ולחזק את החשק המיני ולשפר את התפקוד המיני.


און גברי - מחקרים רפואיים

הקשר בין מחלות לב, טרשת עורקים ובעיות זיקפה
מחקר המראה את הקשר בין טרשת עורקים לזיקפה והסיכון למחלות לב
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15093875?dopt=Abstract

שימוש בצמח הג'ינסינג ואון גברי
מחקר המוכיח את יעילות צמח הג'ינסינג בטיפול באין אונות
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18754850?


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהאון גברי - שאלות ותשובות אודות הטיפול הנטורופתי

שאלה:
אני גבר בן 60, כבר כמה שנים סובל מזיקפה לא משהו וזה מפריע לי מאוד לחיי הזוגיות. אני נגד תרופות ולא רוצה לקחת ויאגרה או סיאליס. האם ישנו משהו טבעי לחוסר זיקפה ולחיזוק און גברי?

תשובה:
סיבות גופניות לחוסר און גברי כוללות בעיות בזרימת הדם היכולות לגרום לאספקת דם לקוייה לאזור איבר המין. מצב זה יכול לגרום לבעיות של חוסר זיקפה, זיקפה חלקית, קצרה וכו'. ישנם גורמי סיכון וסיבות שונות אשר נפוצות מאוד, לצערי,  מעל גיל 40, והם מהגורמים המרכזיים לבעיות זיקפה. במסגרת הטיפול הנטורופתי ניתן להפחית בצורה משמעותית סיבות אלו, לשפר את זרימת הדם ואת יכולת הזיקפה, לחזק ולהגביר את החשק ואת התפקוד המיני. תזונה נכונה, אורח חיים תקין וצמחי מרפא הם שילוב אפקטיבי ביותר בשיפור התפקוד המיני, חיזוק זיקפה ושיפור החשק המיני.


שאלה:
אני מרגיש לאחרונה כי התפקוד המיני שלי הוא לא כמו שהיה פעם, אני מתכוון בעיקר לזיקפה שהיא חלשה ממה שאני רגיל. מה אני יכול לעשות לשנות את המצב הזה. זה מכניס אותי לחוסר ביטחון ואני מרגיש שזה פוגע באיכות החיים שלי. ניסיתי לקחת ויאגרה וזה בהחלט עזר אבל אני לא יכול להסתמך רק על זה. אודה לתשובתך.

תשובה:
הבעיה המרכזית בחוסר און גברי היא על רקע תפקוד פיזילוגי לקוי. רק 1 מתוך 10 מקרים של אין אונות היא על רקע נפשי. יש צורך להבין מה הסיבות אצלך הגורמות לזיקפה חלשה ולטפל בהם באופן ספציפי. שינויים בתזונה ובאורח החיים לצד שימוש ממוקד בצמחי מרפא מהווים שילוב אפקטיבי מאוד היכול לספק מענה טוב ולשפר בצורה משמעותית את התפקוד המיני ובתוך זה את חוזק הזיקפה, משכה ואת החשק המיני בכלל.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי