און גברי ותזונה

 

שאלה
יש לי בעיה עם און גברי מזה כמה חודשים. הבעיה צצה פתאום בלי סיבה נראית לעין. אני בן 35 ופתאום סתם ככה התחלתי להרגיש שאני לא מתפקד מבחינה מינית כמו שהייתי, קצת לא נעים לי אבל אני מרגיש שהזיקפה שלי חלשה בהתחלה חשבתי שזה מקרי ויעבור אבל אחרי כמה פעמים של ניסיונות לא השתפר המצב ופשוט התחלתי להיות מבואס מהבעיה ירד לי החשק המיני לגמרי. אישתי אמרה לי שזה בגלל התזונה שלי שאני אוכל הרבה בשרים ודברים שמנים מה שלא נראה לי עד שקראתי כאן שיכול להיות שיש קשר ואני גם קצת שמן לא הרבה אז באמת זה יכול להיות שתזונה תעזור לאון גברי ותעזור להחזיר את החשק המיני שלי.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


תשובה

כן! לתזונה לקויה יש קשר ישיר והדוק עם חוסר און גברי. מטופלים רבים שלי הגיעו כשהם לא מאמינים כמוך שבגלל שהם אוכלים שלוש פעמים ביום בשר ומזונות שמנים מעובדים אחרים החשק המיני שלהם יורד ואין זיקפה ואין און גברי והמצב רוח יורד ועייפים כל הזמן ועצבנים וכו' כל מה שקורה לך כמו שכתבת. ישנם עשרות אם לא מאות מחקרים שמראים קשר הדוק בין תזונה לקוייה למצבי בריאות רבים וביניהם גם און גברי לקוי, זיקפה חלשה, וכל מה שקשור. מדוע? הסיבה העיקרית היא שתזונה לקויה ושומנים במזון גורמים לעומס רב על הגוף ומחלישים אותו. במיוחד הם עלולים לגרום לתהליך הנקרא טרשת עורקים. זהו תהליך הגורם להיצרות העורקים ולזרימת דם לקויה מעבר לכך שמזונות שמנים אלו משבשים מערכות שלמות בגוף גם מבחינה הורמונלית שלא לדבר על השמנת יתר, כושר גופני לקוי ועוד. עוד נושא חשוב שתזונה לקויה גורמת לו הוא עייפות מרובה, חולשה חיסונית וחולשה גופנית כללית ומכאן מהר מאוד מגיעים למצב רוח ירוד, חוסר חשק וכל מה שתיארת. אתה בטח זוכר את עצמך צעיר יותר ורזה יותר ובכושר יותר - כמה און גברי היה לך.. נכון? זה בדיוק מה שאורח חיים גורם לו.. לאבד את הכוחות ולהזדקן מוקדם מידי. הבשורה המשמחת עבורך היא שהמצב הזה הפיך ואתה יכול תוך פרק זמן קצר להתחיל לחזור ולהנות מחיי מין מספקים.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גבריתזונה היא גורם חשוב בחיזוק און גברי

מה שאתה צריך יותר מכל הוא להתחיל לאכול נכון. ישנם מזונות רבים העוזרים להגביר את האנרגיה ואת הכוחות. אתה צריך להוריד מזונות שונים שמחלישים אותך וגורמים להשמנת יתר ועייפות ובראשם מזונות המכילים שומנים רווים כמו מוצרים מהחי ומזונות המכילים סוכרים ריקים. מספיק שבוע של תזונה נכונה וההרגשה שלך תשתנה בצורה דרמטית! אבל זה לא קסם ולא כדור ויאגרה ולא תרופת פלא. אתה צריך לעשות שינוי כדי להחזיר לעצמך את איכות החיים ואני מבטיחה לך שאתה תרגיש הרבה יותר טוב ותהיה מאושר על הבחירה הזו. שלא תטעה, אתה לא צריך מהיום ועד עולם להתנזר לחלוטין מהדברים שאתה אוהב. אתה פשוט צריך לאכול יותר נכון ובצורה שתתאים לך, בלי סבל וייסורים וזה אפשרי ועשו זאת רבים לפניך והצליחו בכך יפה מאוד. מעבר לתזונה אתה יכול להתחיל להשתמש בצמחי מרפא שגם הם טובים מאוד לחיזוק און גברי באופן כללי אבל גם לחיזוק הזרמת דם, שיפור מצב רוח והגברת אנרגיה. ברגע שהעייפות שלך תרד ואתה תרגיש יותר רענן ורגוע הדברים יתחילו להתסדר. לפני סיום אתה יכול להגיד לאישתך שהיא צודקת לחלוטין. און גברי ותזונה נכונה הולכים ביחד.


לסיכום, חיזוק און גברי כולל

תזונה: מעלה אנרגיה, משפרת מצב רוח, מחזקת זרימת דם לאיבר המין, מרגיעה, מחזקת גופנית
צמחי מרפא: משפרים אנרגיה וממריצים, משפרים חשק מיני, מחזקים זיקפה ומרגיעים