אובאיטיס - סיפורי טיפול מוצלחים

 

אובאיטיס (Uveitis) מגדיר למעשה כל מחלה דלקתית המתרחשת בתוך חלקי העין הפנימיים. הטיפול המקובל והנפוץ באובאיטיס הוא על ידי סטרואידים. יחד עם זאת, לטיפול נטורופתי משלים יש יכולת מוצלחת בהגברת יעילות הטיפול וכן במזעור תופעות לוואי. טיפול נטורופתי שם דגש על צמצום תהליכים דלקתיים בגוף בדרך טבעית ובכך מסייע לטיפול הקונבנציונלי להגיע לתוצאות טובות יותר.


טיפול טבעי ממוקד לאובאיטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


ניסיון קליני של 15 שנים בטיפול באובאיטיס

הטיפול הנטורופתי מתמקד בגיוס כל המשאבים הטבעיים לטובת צמצום מרבי של תהליכים דלקתיים בזמן הטיפול באובאיטיס, לצד הגברת יכולות נוגדות חימצון. שילוב של תזונה נכונה וצמחי מרפא יכול לספק מענה טבעי משמעותי בחיזוק הגוף והתמודדות יעילה יותר עם הדלקת.


דוגמאות של סיפורי טיפול מוצלחים


אובאיטיס אחורי

אובאיטיס כרוני על רקע אוטואימוני

אובאיטיס, טרשת נפוצה

אובאיטיס קדמי

אובאיטיס קדמי עם כאבים


טיפול נטורופתיטיפול טבעי


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


תקצירי סיפורי ההצלחה בטיפול הנטורופתי באובאיטיס


אובאיטיס וטרשת


חווה התמידה באדיקות בהמלצות. בחודשים הראשונים חווינו 2 צעדים קדימה וצעד אחד אחורה. אחרי כל תקופת שיפור הגיעה תקופת החמרה. אחרי 5 חודשי טיפול, שחווה מתמידה בכל ההמלצות, היתה נסיגה דרמטית במחלה: הכאב נעלם, העין התנקתה לחלוטין מתאי דלקת, העור התנקה כאילו לא היה מגורה בכלל. רופא העין אישר לחווה לאט-לאט להפחית את טיפות הסטרואידים. בנוסף בבדיקות דם רמות הכולסטרול ירד ל 160! חווה עד היום שומרת על התפריט ועל שאר ההמלצות באדיקות. היא בקשר טיפולי איתי אחת לכמה חודשים וההטבה נשמרת כבר כמה שנים.


טיפול טבעי ממוקד לאובאיטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


אובאיטיס קדמי


לאחר הכניסה לתהליך הטיפולי, פיני החל להוריד בהדרגה את כדורי הסטרואידים, בליווי וידיעת הרופא, ובמקביל החל לסגל לעצמו את התכנית התזונתית ונטילה קבועה של צמחי מרפא ותוספי תזונה אנטי דלקתיים. בפגישתנו לאחר כחודש פיני דיווח כי הוא הסתגל לתפריט החדש, הוא מרגיש הרבה יותר אנרגטי, מערכת העיכול מתפקדת טוב יותר והכי חשוב - הוא ללא כדורי סטרואידים וכמעט ללא דלקת בעין. בפגישה השלישית לאחר כחודשיים וחצי פיני סיפר שבאישור הרופא שלו הוא הפחית את טיפות הסטרואידים בהדרגה עד להפסקה לגמרי והמצב מאוזן לחלוטין. במעקב טלפוני לאחר כחצי שנה מתחילת הטיפול פיני סיפר כי האובאיטיס לא חזר, הוא מתמיד בתכנית ארוכת הטווח, מרגיש טוב, התרגל היטב לתפריט ולאורח חייו החדש.