נטורופתית מומלצת

 

תחומי מומחיות וניסיון

לילך נהרי, מוסמכת בנטורופתיה, תזונה, צמחי מרפא וביופידבק. בעלת ניסיון קליני של -15 שנים. סיימה בהצטיינות את לימודי הנטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב, המכללה למינהל. בעלת תעודת הרבליסט קליני (מוסמכת בצמחי מרפא) והסמכה בניהול לחצים (ביופידבק - הפחתת סטרס).


סיפורי הצלחה של מטופלים

מאגר סיפורי הצלחה ותיאורי מקרה של מטופלים בקלינקיה אשר הצליחו להבריא בעזרת הטיפול הנטורופתי.
לחצו לקריאת סיפורי הצלחה

שיטת הטיפול הנטורופתי

מידע מפורט על תכנית הטיפול, כיצד נראית תכנית הטיפול, האמצעים בהם עושים שימוש, שלבי הטיפול ועוד..
לחצו כאן למידע נוסף

דוגמאות לסיפורי הצלחה של מטופלי הקליניקה - לחצו כאן לרשימה המלאה


אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

אזופגיטיס

אזופגיטיס ובעיות עיכול

אזופגיטיס ומתח כרוני

אזופגיטיס, כולסטרול גבוה ותופעות גיל מעבר

אזופגיטיס, צרבות וגזים

גאוט

גאוט וכולסטרול גבוה

גאוט, כולסטרול ועייפות

גאוט וסוכרת סוג 2

גאוט ועודף משקל

גסטריטיס, בקע סרעפתי, כולסטרול גבוה

גסטריטיס וגזים

גסטריטיס, בקע סרעפתי, הליקובקטר פילורי

גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, תסמונת קדם וסתית

גסטריטיס, חרדה

גסטריטיס, ריפלוקס ובקע סרעפתי

הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

כאבים במערכת העיכול ועייפות


"..ברצוני להודות לך על העזרה. חסכת לי סבל רב והצלחת לעשות מה שרופאים לא מעטים לא הצליחו. התחלנו בטיפול והוא לא היה קל אך בסופו של דבר צמצמנו את מוקדי הבעיה עד לאחרון שבהם וגילינו כי הגורמים לאורטיקריה.. כעת, לאחר 5 חודשים מתחילת הטיפול, אני מרגישה כמו חדשה. לפני שבוע בטעות אכלתי גבינה וחיטה לבנה והופתעתי לגלות ששום דבר לא הופיע. אני חייבת להודות לך כי בתחילה הייתי סקפטית לחלוטין.. היום אני חבה את השקט הנפשי לנטורופתיה בכלל ובייחוד לך לילך. אני שוב רוצה להודות לך על הטיפול האינטנסיבי והמסור. הצלת אותי, אלף תודות.. טניה "


נטורופתית מומלצת

לחצו לסיפורי הצלחה נוספים


"..הסיפור שלי מתחיל חודשיים אחרי המלחמה בצפון. הרגשתי שמשהו אצלי לא בסדר, הייתי כל הזמן עייפה, עצבנית, מדוכאת, חסרת תיאבון, לא מרוכזת, איטית בדיבור והשיער לא הפסיק לנשור. רופא המשפחה שלח אותי לבדיקות דם שבהם התגלתה חריגה בתפקוד בלוטת התריס. המפגש הראשון שלנו היה בתחילת דצמבר, במפגש היתה לנו שיחת הכרות וניסינו להבין ממה בעצם נבע החוסר איזון. הבנתי שהגוף והנפש שלי באמת חוו משבר (המלחמה, בעלי עבר ניתוח, לחץ בעבודה) וזאת הסיבה לקריסת המערכות. התחלתי לקחת צמחי מרפא שהותאמו לי אישית, שיניתי את התזונה, עבדתי על פעילות ספורטיבית ודרכים להרגעה עצמית ויציאה מהלחץ. אחרי 3 חודשים עשיתי שוב בדיקת דם והערך היה 6.64 התחושה הגופנית והנפשית היתה הרבה יותר טובה, נהייתי יותר עירנית, נמרצת, הרבה פחות עייפה והכי חשוב השיער הפסיק לנשור. בסוף חודש אפריל עשיתי שוב בדיקת דם והערך כבר היה 5.82. אני לא יודעת איך הייתי עוברת את התקופה הקשה הזאת בלי לילך. היא תמכה, הבינה, ידעה בדיוק מה אני צריכה ומה מתאים לי. מקצוענית עד הסוף אבל גם חברה שיודעת בדיוק מה עובר על המטופל שלה. התהליך הטבעי אמנם איטי יותר מאשר לקחת כדור וגמרנו אבל הוא טיפול יסודי מהשורש ומטפל בבעיה באופן עמוק.. חגית"


"..הגעתי אלייך לטיפול בבעיות כולסטרול, רמה של 261 ליתר דיוק, אחרי שהרופאה נתנה לי להבין שלא ניתן להמנע מלקחת את הכדור הכימי, כי אין דרך אחרת. למזלי הטוב, לא נכנעתי. כבר עם מילוי השאלון המפורט שלך הבנתי שהגעתי למישהי שמבינה בגוף-נפש, שאצלך בודקים את הסיבה.. אחרי 3 חודשים בלבד, ירדה רמת הכולסטרול ל -186! אבל זה היה אחד מהרבה שינויים שחלו אצלי. היום לאחר 4.5 חודשים, אני יכולה למנות את השינויים הנפלאים שקרו לי כתוצאה מהטיפול: • ירדתי עד כה כ - 8 ק"ג, שבמשך השנים נלחמתי בהם • בעיית העצירות ממנה סבלתי שנים, נפתרה. • הפצעים מהם סבלתי בפנים, נעלמו. • כאבי המחזור שכחו. • הציפורניים שתמיד נשברו לי, צמחו. ומזה שנים, התחלתי למרוח לק (איזו הרגשה נשית). • הפכתי להיות נינוחה ורגועה יותר. • השינוי הזה דחף אותי לשינויים נוספים בחיים, שעושים לי רק טוב. ולסיכום, הפגישה איתך היא אחד הרגעים הנפלאים ביותר שקרו לי בחיים, ועל כך אני מודה לך מאוד. דורית.."