רומי חוכמה אירידולוגית נטורופתית משנת 2000

 

אבחון אירידולוגי הינו חלק אינטגרלי ומשמעותי בשיטת רומי חוכמה לאורח חיים בריא. רומי חוכמה הינה נטורופתית המטפלת במגווון רחב של בעיות בריאות ומצבים רפואיים, אשר דורשים התייחסות, תרפויטית רב ממדית להתאמת דרך טיפולית ייחודית לכל מטופל ומטופל.


רומי חוכמה ממליצה לעבור לפחות פעם אחת בחיים אבחון אירידולוגי שיאפשר גיבוש המלצות לאורח חיים בריא גם עבורכם. להתייעצות וקביעת תור לפגישה עם רומי חוכמה צרו קשר בטלפון: 052-878-1537


אבחון אירידולוגי נטורופתי


באמצעות אבחון אירידולוגי נגדיר את מקורן של הבעיות הקיימות וכמובן נוכל גם להצביע על סימנים ראשונים לשיבושים עתידיים (רפואה מונעת) באחת ממערכות גופנו. וכך לקבוע ולהנחות את המטופל להערכות בהתאם, הערכות זו מתבצעת בעזרת ארגז הכלים הנטורופתי הכולל: צמחי המרפא, תוספי מזון, הוראות תזונה ספציפיות וקביעת אורח חיים מרפא.

 

חשוב לציין שגישה זאת מאפשרת לרומי לסייע למטופליה להתמודד בהצלחה עם מגוון רב של מחלות חלקן תסמונות מורכבות רב מערכתיות אשר להן השלכות משמעותיות על חיי היומיום של המטופל ולעיתים אף מחלות כרוניות מסכנות חיים.

 

דוגמאות למחלות מורכבות אלה הן שיבושים במערכת ההורמונלית (תפקודי בלוטת התריס), התמודדות עם פיברומיאלגיה ותופעות הלוואי מעוררות הסבל שלה. תחלואה הקשורה למערכת החיסונית מחלות אוטואימוניות ואפילו התמודדות עם סרטן ותופעות לוואי של הטיפולים הקונבנציונליים בו.

 

על פי השיטה של רומי חוכמה לאורח חיים בריא, ניתן לאתר את הנטיות האישיות של המטופל ולהתאים לו טיפול מונע שיסייע למערכות גופו להתגבר על השיבושים וחוסר התפקודים ולשוב לאיזון הטבעי ותפקוד תקין.


האירידולוגיה ככלי אבחוני


אירידולוגיה מצביעה על קיומם של ייצוגים ויזואליים טיפוסיים על קשתית גלגל העין. ייצוג מובחן וברור של דפוסים, מאופייני צבע, צורה וגוון. ייצוגים אשר בכוחם להצביע על מצב בריאותי עכשווי, וכן מאפיינים ונטיות גנטיות לקיומה של תחלואה עתידית.

 

לשיטת אבחון זאת יתרון משמעותי בכך שהיא אינה פולשנית אלה תצפיתית בלבד. תהליך הבדיקה מתבצע בעזרת כלי תצפית משוכללים המאפשרים בחינה מדוקדקת של קשתית גלגל העין ואף צילום וניתוח בעזרת כלים ייעודים.


אבחון אירידולוגי, על ידי רומי חוכמה, מהווה ערך מוסף משמעותי לטיפול על פי הרפואה הטבעית. האירידולוגיה מאפשרת למטפל הנטורופת קבלת החלטות על סמך המידע המתקבל מאבחון יסודי זה. ולאור זאת קביעת דרכי התמודדות וכיווני טיפול ברורים ומתן הנחיות מדויקות יותר למטופל. הנחיות שמאפשרות למטופל לשוב למצב הטבעי המאוזן וחיי יומיום תקינים.

אין צורך לחכות למצב תחלואתי או לשיבושים קיצוניים במערכות גופנו. הסביבה המודרנית האינטנסיבית, בה אנו חיים. מזמנת למערכות גופנו אתגרים לא פשוטים על מנת שיצליח להתמודד ולשמור על האיזון הפנימי ההכרחי לתפקודו התקין.

לפרטים נוספים, להתייעצות בנושא אבחון אירידולוגי, ולקביעת פגישה לצורך קבלת הנחיות לאורח חיים בריא, צרו קשר עם רומי חוכמה בטלפון: 052-8781537.