תפריט תזונתי לניקוי רעלים מהגוף

 

שאלה
רציתי לדעת האם ניקוי רעלים מהגוף צריך בהכרח לעשות עם תפריט תזונתי מסויים או שיש כמה דרכים לביצוע ניקוי רעלים? אם כן מה ההמלצה שלך לביצוע ניקוי יעיל ומהו התפריט המומלץ לניקוי הגוף. החלטתי לעשות ניקוי רעלים כי אני סובלת מזה כשנה מעייפות במהלך היום למרות שכל הבדיקות שלי תקינות. שמעתי שניקוי יכול לסייע בטיפול בעייפות. אודה לך מאוד על המלצה לתפריט תזונתי וכיצד לבצעו.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים מהגוף תורם רבות לבריאותך. תפריט תזונתי מסויים אחד לא ממש קיים מאחר וישנן עשרות שיטות לניקוי רעלים ועשרות דרכים תזונתיות לביצועו. הניסיון הקליני שלי הוא כי ניקוי מאוזן וקל לביצוע הוא האפקטיבי ביותר ונותן את התוצאות הטובות ביותר. התפריט התזונתי לא מגדיר כמויות של מזון אלא מה כן לאכול ומה לא מומלץ. למרות שניתן לעשות ניקוי רעלים מהגוף ללא שינוי תזונתי אלא באמצעות צמחי מרפא בלבד הרי שתפריט תזונתי נכון יכול רק לתרום ולחזק את תהליך הניקוי שמתבצע עם צמחי המרפא. אין ספק בכלל שהניקוי שתעשי יתרום לך רבות להגברת הערנות והפחתת העייפות. עודף רעלים בגוף מאופיין בסימפטומים רבים שעייפות היא אחד המרכזיים שבהם. נדאג לשלוח לך במייל המלצות תזונתיות מפורטות לגבי ביצוע ניקוי רעלים.


צמחי מרפא מהווים גורם מרכזי בניקוי רעלים

לצד התזונה מומלץ מאוד לשלב צמחי מרפא בביצוע הניקוי. צמחי מרפא כמו גדילן, שן ארי, כורכום ועוד הם בעלי יכולת מצויינת לשיקום הכבד, הגברת חילוף חומרים ופינוי מואץ של רעלים מהגוף. צמחי המרפא עושים פעולה משלימה לתזונה והם תורמים תרומה חשובה לחיזוק מערכות שונות בגוף כגון מערכת העיכול, מערכת החיסון ועוד. חשוב להתמיד בביצוע ניקוי הרעלים לפחות שבועיים ימים ומומלץ מאוד לנסות ולהמשיך כמה שאפשר עם התזונה של הניקוי. ככל שתאמצי לעצמך את הרגלי התזונה הכתובים בהמלצות כך תשפרי את בריאותך הכללית.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי