תזונה נכונה לטיפול בגסטריטיס

 

שאלה
אני מאובחן כמי שיש לו גסטריטיס לצערי הרב. הרופא שלי המליץ לי לנסות להקל על הבעיה גם עם תזונה מעבר לטיפול התרופתי. עשיתי קצת מחקר באינטרנט לגבי תזונה נכונה לטיפול בדלקת ואני מבין בגדול שזה כן אפשרי לטפל בבעיה באמצעות אכילה נכונה. לא הצלחתי למצוא פירוט מלא של מזונות מומלצים או מה מותר לאכול ומה אסור כשיש דלקת בקיבה ואשמח אם תוכלי להרחיב קצת ולספק לי מידע בעניין.

 

תשובה

גסטריטיס זו למעשה דלקת בקיבה אשר יכולה להגרם ממצבים שונים. באפן כללי הביטוי המרכזי לדלקת זה חומציות יתר בקיבה מה שעלול לגרום לגירוי הריריות ולכל הסימפטומים הנלווים לכך כגון צרבות, בחילות, תחושת גוש בגרון ועוד. כיום אנחנו יודעים כי הסיבות לדלקת בקיבה מקורם בראש ובראשונה באורח החיים ובתזונת האדם. מה שמאשר את המלצת הרופא שלך, היינו לתזונה שלך או למזונות אותם אתה צורך יש השפעה ישירה על הדלקת, חומרתה ומכאן גם על הדרך הנכונה והטבעית לטפל ולהיפטר ממנה. ישנם מזונות, בעיקר כאלו המכילים שומן רווי ומזונות חריפים אשר מגבירים את חומציות הקיבה וגורמים להחמרה בדלקת או במילים פשוטות מונעים את ההחלמה ממנה. הבשורות הטובות הן כי ניתן, על ידי תזונה נכונה, להקל ואף לרפא לחלוטין את הגסטריטיס וכל תופעות הלוואי שלה.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהתזונה נכונה יכולה להשפיע באופן דרמטי על ריפוי גסטריטיס

תזונה נכונה, אשר מצד אחד הביטוי שלה הוא הימנעות ממזונות המחריפים וגורמים ליתר חומציות, ומצד שני מזונות היכולים להוריד את החומציות בקיבה, יכולה לעזור לך מאוד בריפוי הדלקת. מטופלים רבים שלי הצליחו להבריא לחלוטין מגסטריטיס על ידי שינוי אורח חיים אשר כלל התייחסות תזונתית נכונה ובנוסף שימוש מותאם בצמחי מרפא. לצמחים יכולת מצויינת בהורדת רמת החומציות וכן בריפוי ריריות הקיבה והוושט העדינות. השילוב של צמחי המרפא עם תזונה נכונה הוכיח את עצמו פעמים רבות כדרך הטבעית והיעילה ביותר בטיפול בדלקת בקיבה. יחד עם זאת, הכול טוב ויפה, אולם נדרשת מצידך התגייסות ונכונות לבצע את התכנית התזונתית ולהתמיד בה. אם אתה נחוש ובאמת מעוניין לרפא את הבעיה מהשורש אזי סיכויי ההצלחה לכך הם גבוהים מאוד. הדבר הטוב בכל זה שתהליך הריפוי הוא די פשוט ודי קל ליישום.


לסיכום, תזונה נכונה לטיפול בגסטריטיס כוללת

תכנית אישית: התאמת תזונתית לריפוי הדלקת, הפחתת החומציות בקיבה, שיקום ריריות הקיבה והוושט
צמחי מרפא: מסייעים באיזון חומציות הקיבה, מרפדים את דפנות הקיבה ומונעים נזק לרקמות, משקמים ריריות


טיפול טבעי לגסטריטיסטיפול נטורופתי לגסטריטיס


קטעי וידאו על הטיפול בגסטריטיס, צרבות והליקובקטר פילורי


גסטריטיס כאבים מניעה ודרכי טיפול
צרבות, גסטריטיס והליקובקטר פילורי
גסטריטיס ובחילות - טיפול טבעי