תופעות לוואי נפוצות בתהליך ניקוי רעלים

 

שאלה
קראתי באתר על תופעות לוואי בזמן ניקוי רעלים ואני די חוששת להתחיל  ניקוי רעלים אם אני אסבול מתופעות הלוואי האלו. אודה לך אם תוכלי לפרט מה מידת החומרה של תופעות לוואי בניקוי רעלים והאם הם יכולים להזיק לי באיזה שהוא אופן? כמו כן האם יש דרך להימנע מתופעות לוואי בזמן ניקוי רעלים?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים מהגוף הוא תהליך מומלץ וחשוב אשר יכול לתרום לבריאותך. אכן יתכנו תופעות לוואי בזמן ניקוי רעלים אולם על מנת לקבוע אם הם מסוכנות לך או לא יש להבין איזה סוג של ניקוי רעלים את עושה וכן מה מצבך הבריאותי טרם ביצוע תהליך ניקוי הרעלים. ישנם שיטות רבות של ניקוי רעלים וחלקם כוללות הימנעות כמעט מוחלטת ממזונות רבים למשך תקופה ארוכה. סוג כזה של ניקוי חייב להתבצע בהשגחת רופא. אנחנו דוגלים בשיטות הרבה פחות אגרסיביות והרבה יותר מתונות. ניקוי הרעלים שלנו המבוצע על ידי צמחי מרפא ותזונה מאוזנת אינו מכניס את הגוף לסטרס גבוה. במידה ואת בריאה בגדול ללא בעיות רפואיות סבוכות את יכולה לעשות ניקוי רעלים מתון שיהיה אפקטיבי עבורך לא פחות מניקוי אגרסיבי. מידת החומרה של תופעות הלוואי בזמן ניקוי רעלים תלוייה במצבו הבריאותי של האדם וכן בהרגליו התזונתיים טרם תהליך הניקוי. לדוגמא מי שרגיל היה לשתות הרבה קפה הרי שהפסקת הקפה עשויה לגרור כאבי ראש ביומיים הראשונים. כמו כן למי שסבל ממצב בריאותי קל מסויים יתכן והמצב יוחמר מעט בתחילת הניקוי.


תופעות הלוואי בזמן ניקוי רעלים חולפות תוך יומיים שלושה

אלו תופעות חולפות בלבד והן רק מצביעות כי אכן מתבצע ניקוי רעלים בגוף. תופעות לוואי אלו קורות במקרים מסוימים בלבד ובהחלט יתכן כי תבצעי ניקוי רעלים ללא שיופיעו תופעות לוואי מכל סוג שהוא. את יכולה להמנע מתופעות הלוואי על ידי ביצוע מתון ומדורג יותר של תהליך הניקוי. לסיכום, תופעות לוואי בזמן ניקוי רעלים אינם הכרחיות וחומרתם תלוייה מאוד במצב הבריאותי ובמידת קיצוניות הניקוי. תופעות לוואי אופייניות לניקוי רעלים כוללות: כאבי ראש קלים, כאבי שרירים, פצעונים על העור, עייפות, חולשה. כאמור תופעות לוואי אלו נעלמות אחרי יומיים שלושה בתהליך הניקוי.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי