שיעול וליחה*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

109.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

תימוסיל | Thymusil
תכולה: 100 מ"ל

שיעול וליחה הם תופעות מוכרות ושכיחות במערכת הנשימה והם מופיעות במצבים של זיהום או אלרגיה בדרך כלל כחלק משפעת או התקררות. טיפול מהיר וממוקד בשיעול וליחה יכול להקל על הגוף ולעזור בהחלמה מהירה יותר. שיעול יכול להיות יבש וטורדני ללא ליחה או מלווה בליחה ברמות שונות. במצבי שיעול יבש וטורדני יש צורך בהגברת הכיוח ושבירת השיעול ואילו בעת ליחה מרובה יש צורך לייבשה ולהפסיק אותה


תזונה לשיעול וליחה

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים במוצר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - המלצות תזונה להקלה על שיעול וליחה

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות לחיזוק מערכת החיסון, הקלה על שיעול יבש או שיעול המלווה בליחה, בין השאר, על ידי:

חיזוק התגובה החיסונית
הפחתת תהליכים דלקתיים
סיוע מואץ בפינוי ליחה
סיוע בשבירת שיעול יבש וטורדני
סיוע בהפחתת חשיפת דרכי הנשימה למזהמים


תזונה נכונה לשיעול וליחהתכנית תזונה לשיעול וליחה

   מחיר באתר: 109.50 ₪

המלצות תזונה לשיעול וליחה בגישה נטורופתית

תזונה נכונה עשוייה להשפיע בצורה משמעותית על הבריאות הכללית ועל מהלך מצבי בריאות ספציפיים רבים. תזונה נכונה תורמת למצבי שיעול וליחה על ידי הפחתת כמויות הליחה המיוצרות בגוף, ייבוש הליחה וסיוע בהוצאתה, פעילות מחזקת חיסונית מקומית וכללית, פעילות אנטי דלקתית ואנטי ויראלית ישירה.


מידע אודות הצמחים** 

טיון השמש | inula helenium
טיון השמש, הדומה לחמניה, מכונה גם "עשב הגלד", "חומעת הסוס" ו "חומעת הגמד", שמות המשקפים חלק מן השימושים המסורתיים שלו. טיון השמש נחשב כצמח עדין המתאים לשימוש בילדים. מקורו של טיון השמש הוא באירופה ואסיה. ארצות רבות מגדלות צמח זה למטרות מסחריות. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הטיון בשימוש למצבי שיעול, כמסייע בחיטוי ובחיזוק חיסוני, מסייע בהורדת ליחה ובהרגעת שיעול.

טימין | Thymus vulgaris
טימין, או בת קורנית בעברית, מכיל שמנים ארומטיים ולכן פעילותו מחממת, זהו צמח הנמצא בשימוש רפואי עממי מזה זמן רב מאוד. טעמו מעט מתקתק, מעט חריף ומריר, לטימין שמנים אתריים חזקים והוא נחשב כצמח חם ויבש ברפואה הסינית. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הטימין כבעל יכולת לחיטוי דרכי הנשימה, חיזוק חיסוני, שחרור ליחה ועוד..

לחך איזמלני | Plantago lanceolata
הלחך הוא צמח הגדל בישראל. ברפואת צמחים עושים שימוש בשלושה סוגים של לחך שאחד מהם כאמור גדל בישראל. עיקר השימוש בלחך הוא בעלים. צמח זה בעל פעילות עדינה והוא מתאים לשימוש בילדים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הלחך כבעל יכולת לסייע בפינוי ליחה מהגוף וכבעל יכולת אנטי דלקתית

ליקוריץ | Glycyrrhiza glabra
שוש קרח בשמו העברי הוא צמח מוכר ביותר בעיקר בגלל הממתק המפורסם אשר הפיקו ממנו והוא הליקריץ. בעבר נהוג היה לייצר משקה בטעמו אשר נקרא "משקה סוס" הליקוריץ מכיל חומר פעיל בשם גליצריזין וניתן לעשות בו שימוש כמיצוי נוזלי או יבש. השימוש הוא בשורש הצמח. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הליקוריץ כבעל יכולת אנטי דלקתית, נוגדת שיעולים וכיווצים, סיוע בפינוי ליחה ועוד..


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


תזונה נכונה לשיעול וליחהתכנית תזונה לשיעול וליחה

   מחיר באתר: 109.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית טיון השמש (Inula helenium)
תמצית טימין (Thymus vulgaris)
תמצית פלנטגו (Plantago major)
תמצית ליקוריץ מיובשת (Glycyrrhiza DGL)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות