רוזציאה*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

127.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

קלינסיל | Kleansil
תכולה: 100 מ"ל
רוזציאה הינה בעית עור די שכיחה אך לא מוכרת יחסית. רוזציאה יכולה לבוא לידי ביטוי באדמומיות בלחיים, סנטר ומצח, בצורה הדומה לכווית שמש. במצבי רוזציאה בד"כ כלי דם נראים לעין באזור הפנים ומלווים בפצעונים וגבשושיות. בראייה הנטורופתית, בין השאר, רוזציאה עלולה להיגרם מעודף רעלים בגוף המצטברים לאורך זמן עקב אורח חיים לקוי, תזונה עתירת מזון מעובד ומשומר ועוד העלולים לגרום לרעלנות יתר אשר יכולה לבוא לידי ביטוי גם בצורה חיצונית על העור כרוזציאה.


 רוזיצאה תזונה לניקוי רעלים

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר -50 גרם צמחים לחליטה+מדריך תזונתי ממוקד לניקוי רעלים

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות לשיפור מראה עור הפנים ע"י הפחתת הרעלנות בגוף, סיוע לפעילות כבד משופרת, בין השאר, על ידי:

תכולת נוגדי חימצון חזקים
פעילות אנטי דלקתית
תמיכה בפעילות כבד
סיוע בשיפור תהליכי ספיגה במערכת העיכול
סיוע להאצת פינוי רעלים מהגוף


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 127.50 ₪

מידע אודות הצמחים** 

שן הארי | Taraxacum Radix
שן ארי הוא הצמח המפורסם ביותר בפעולתו על הכבד. הצמח עשיר בויטמינים ומינרלים שונים. העלים של שן הארי עשירים במיוחד באשלגן. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר שן הארי כבעל השפעה משתנת ולשורש השפעה משלשלת עדינה. ברפואת צמחים משתמשים בצמח זה, בין השאר, לבעיות כבד וכליה. ההשפעה העדינה על הכבד מעודדת ייצור הפרשת מלחי מרה שמחזקים את מערכת העיכול , עוזרים לעודפי כולסטרול לצאת מהגוף דרך יציאות תקינות ומאזנים את פעילות הכבד.

זרעי גדילן | Silybum Marianus
גדילן מצוי הוא קוץ הנפוץ בארץ והוא גדל בעיקר בצידי הכביש. בזמן האביב ניתן למצוא את הגדילן בכל שדה בארץ. שם החומר הפעיל בצמח הוא סילימרין. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הגדילן כצמח היכול לסייע לניקוי רעלים מהגוף ולשיקום הכבד, חיזוק מערכת העיכול וכולסטרול גבוה.

כורכום | Curcuma Longa
הכורכום הוא תבלין נפוץ מאוד בעולם בעיקר ביבשת אסיה הוא שייך למשפחת הזנגביליים (גי'נג'ר). ההודים משתמשים בו בתערובת הקארי והתימנים בחוואיג'. הכורכום נחשב כבעל סגולות רבות ברפואה האיורוודית (הרפואה ההודית), בעיקר כמנקה, ברפואה הסינית נהוג להשתמש בצמח למגוון מצבי בריאות. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הכורכומין, החומר הפעיל בכורכום כבעל יכולת אנטי דלקתית חזקה. הוא מוכר בשימוש כצמח מזין, מאזן ומשקם כבד.

זנגביל | Zingiber Officinalis
ג'ינג'ר, או זנגביל, הוא צמח מרפא ותבלין מוכר ומפורסם מאוד. מקורו של הג'ינג'ר הוא אסיה והשימוש הוא בשורשי הצמח. לג'ינג'ר תכונות בריאותיות רבות. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הג'ינג'ר בעיקר בגלל היכולת שלו להפחית בחילות והקאות. בנוסף, הג'ינג'ר יכול לסייע בהמרצת פעולות עיכול, שחרור גזים, הוא מוכר כבעל פעילות אנטי דלקתית ספציפית למערכת העיכול.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 127.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית כורכום (Curcuma longa)
תמצית שינן (Taraxacum officinale)
תמצית גדילן (Silybum marianum)
תמצית זנגביל (Zingiber officinale)
תמצית ארטישוק (Cynara cardunculus)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות