קרוהן - טיפול להקלה על הסימפטומים ומניעת סיבוכים

 


קרוהן זו מחלה מורכבת, זו מחלה אוטואימונית, היא מתבטאת בדלקת כרונית של מערכת העיכול וגם הרמות שלה יכולות להיות מאוד שונות מחולה לחולה. לצערנו מכיוון שזו מחלה כרונית אי אפשר להגיע לטיפול מלא של המחלה אבל כן אפשר להגיע לרמיסיה מוחלטת כך שלא יהיו התקפים ובמידה וכן יהיו התקפים, רמת ההתקפים ותדירותם יפחתו בצורה משמעותית. במילים אחרות הטיפול הנטורופתי יכול לעזור לאותו חולה קרוהן להתנהל עם המחלה בצורה הרבה יותר קלה ובטוחה ולמנוע סיבוכים של המחלה.


טיפול נטורופתי בזמן התקף קרוהן

במצב כזה לטיפול הנטורופתי יש הרבה מה להציע במצב של התקף, אפשר בהחלט להשתלט על ההתקף בעיקר על ידי צמחי מרפא ושינוי בהרגלי התזונה. במצב אקוטי אפשר בהחלט להגיע לרגיעה גם על ידי שינוי תזונתי גם על ידי צריכה של צמחי מרפא שמותאמים באופן אישי למטופל ולאחר מכן אחרי שההתקף עובר המשך הטיפול יהיה להקנות לאותו מטופל הרגלים נכונים איך לווסת את המחלה שלו.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית