פיברומיאלגיה*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

115.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

פיברומיאלגיה היא צורה נפוצה של כאבי שרירים מפושטים המלווה בעייפות ותשישות. הפגיעה היא בעיקר בשרירים וברקמות הקושרות אותם לעצמות. הכאב בא לידי ביטוי בעיקר בצוואר, כתפיים, בית החזה, גב תחתון והירכיים. בנוסף, פיברומאלגיה מאופיינת בעייפות, תחושת חולי כללי עם נדודי שינה. פיברומאלגיה מאובחנת לאחר שנשללו מצבים אחרים הקשורים לסימפטומים אלו. בראיה הנטורופתית יתכן והבעיה קשורה לחולשה משמעותית של בלוטת האדרנל האחראית על עמידות הגוף בפני מתח וסטרס. כמו כן יתכנו הפרעה בזרימת דם תקינה וחסרים תזונתיים.


תזונה לניקוי רעלים

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - המלצות תזונה בגישה נטורופתית לחיזוק והגברת אנרגיה

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות להגברת אנרגיה וחיזוק כללי, בין השאר, על ידי:

שיפור תחושת רעננות ומרץ
סיוע לפעילות מערכת החיסון
פעילות אנטי דלקתית
סיוע בשיפור זרימת דם


צמחי מרפא לחיזוק ואנרגיה

   מחיר: 115.50 ₪

מידע אודות צמחי המרפא** 

רוזמרין רפואי | Rosmarinus officinalis
רוזמרין הוא צמח ארץ ישראלי נפוץ - ניתן לראות אותו גדל בשיחים צפופים בצידי הכבישים ובאיי תנועה. רוזמרין הוא צמח תבלין מוכר ביותר ואחד מצמחי המרפא הידועים של הרמב"ם לטיפול במצבים שונים. בספרות מוכר הרוזמרין כבעל תכונות ממריצות. הוא נמצא כעשוי לסייע בבעיות עיכול ושיפור זרימת דם. בשימוש חיצוני עשוי לסייע לבעיות ראומטיות.

ג'ינסנג קוריאני | Panax ginseng
ג'ינסנג קוריאני נחשב לחזק ויקר מהג'ינסינג הסיבירי. עיקר השימוש הוא בשורש הצמח. הג'ינסנג מוכר בספרות כצמח היכול לסייע במצבי עייפות, לאות וחולשה. ג'ינסנג קוריאני מוכר בשימושים שלו למצבים של תשישות, עומס וכן סיוע בתקופות החלמה.

ג'ינסנג סיבירי | Sibirian Ginseng
ג'ינסנג סיבירי גדל בעיקר בסיביר ומכאן שמו. אחיו האחר הוא הג'ינסנג הקוריאני הנחשב לחזק יותר. אולם דווקא בגלל העובדה כי הג'ינסנג הסיבירי מתון יותר ניתן לעשות בו שימוש ארוך טווח יחסית. בספרות ג'ינסנג סיבירי נחשב כצמח העשוי לסייע במצבי חולשה ועייפות, סיוע בתקופה של החלמה ועוד.

שכיזנדרה | Schisandra chinensis
צמח זה מגיע מהרפואה הסינית. הוא נחשב כצמח נפוץ לשימוש ברפואת הצמחים המודרנית. הסינים קוראים לשכיזנדרה "הפרי בעל חמשת הטעמים". השכיזנדרה מכיל נוגדי חימצון (אנטי אוקסידנטים) חזקים ביותר ולכן הוא נחשב כצמח מחזק כללי.

תה ירוק | Camellia sinensis
אחד הצמחים המוכרים והפופולריים בעולם. מקורו של התה הירוק מהודו וסין. תה ירוק נמצא בשימוש קולינרי כבר אלפי שנים. זהו צמח מרכזי וחשוב בפיטותרפיה והוא ידוע כצמח עשיר בנוגדי חימצון חזקים במיוחד, תה ירוק בעל יכולת להמריץ ולהגביר את רמת האנרגיה.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.
לא מומלץ לבעלי יתר לחץ דם.


צמחי מרפא לחיזוק ואנרגיה

   מחיר: 115.50 ₪

שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


צמחי מרפא לחיזוק ואנרגיה

   מחיר: 115.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית רוזמרין (Rosmarinus officinalis)
תמצית ג’ינסנג קוריאני מיובשת (Panax ginseng)
תמצית ג’ינסנג סיבירי (Eleutherococcus senticosus)
תמצית שכיזנדרה (Schisandra chinensis)
תמצית תה ירוק (Camellia sinensis)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות