פוריות האישה*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

164.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

ערכה נשית
בעיות פוריות אצל נשים נגרמות לרוב עקב חוסר איזון הורמונלי. שחלות פוליציסטיות ואנדומטריאוזיס הן תסמונות היכלות לבוא לידי ביטוי בחוסר איזון הורמונלי ובסימפטומים רבים. חוסר איזון הורמונלי נשי יכול לנבוע גם מגורמים שונים, בניהם - מתח ולחץ, חסרים תזונתיים, עודף רעלים בגוף ועוד. ניתן לקדם הריון ולשפר את פוריות האישה על ידי תזונה נכונה המסייעת לאיזון וחיזוק המערכת ההורמונלית ועל ידי חיזוק הגוף כולו, תמיכה בתפקוד תקין של המערכת ההורמונלית וסיוע במתן חומרים מזינים וחיוניים לגוף החשובים לקידום פוריות נשית והריון.


מדריך תזונתי לפוריות האישה

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - המלצות תזונה בגישה נטורופתית לסיוע בשיפור פוריות האישה

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות לאיזון המערכת ההורמונלית הנשית ובכך עשויה לסייע בשיפור פוריות האישה, בין השאר, על ידי:

פעילות מחזקת ומאזנת הורמונלית
השפעה מעלה אנרגיה ומחזקת על מערכת העצבים
תמיכה בתפקוד שחלתי וייצור אסטרוגן
הגברת זרימת דם
תמיכה בגופיף הצהוב


 מדריך תזונתי נטורופתי לשיפור איזון הורמונלי ופוריות האישה

   מחיר באתר: 164.50 ₪

מידע אודות הצמחים** 

קוהוש שחור | Cimicifuga racemosa
צמח זה מגיע מצפון אמריקה והוא מוכר היטב מהמסורת האינדיאנית. על פי הספרות, האינדיאנים נהגו להשתמש בצמח זה כדי להכין את גוף האישה ההרה ללידה. קוהוש שחור הוא צמח פופולרי ברפואת צמחים מודרנית. הצמח מעט מר, קריר ויבש. הפעילות המתועדת המשמעותית שלו הינה פעילותו נוגדת הכיווץ שלו – בנוסף, בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הקוהוש השחור כבעל השפעה מרגיעה. זהו צמח מרפא הנחשב לאנטי דלקתי, מוריד לחץ דם ועוד. הוא גם נחשב כמאזן הורמונלי ולכן עשוי לסייע בשיפור הפוריות הנשית.

בטטה פראית | Dioscorea Villosa
מצמח המרפא בטטה פראית בודדו לראשונה פרוגסטרון ומאז הוא נמצא בשימוש נרחב ברפואת צמחים מודרנית. החומרים הפעילים בבטטה הם ספונינים עם מבנה סטרואידלי. ספונינים אלו הם חומר מוצא לייצור קורטיזון ופרוגסטרון. כמו כן הצמח מכיל פיטוסטרולים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכרת בטטת בר כצמח בעל השפעה נוגדת כיווץ, אנטי דלקתית. בטטה פראית עשויה לסייע להעלות רמות פרוגסטרון ויכולה לסייע לנשים עם בעיות פוריות על רקע חוסר איזון הורמונלי.

אנג'ליקה סינית | Angelica sinensis
אנג'ליקה סינית הוא צמח מרפא מאוד פופולארי ברפואת צמחים מודרנית. אנג'ליקה סינית מכילה פיטואסטרוגנים (מרכיבים צמחיים דמויי אסטרוגן). בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכרת האנג'ליקה בשימוש לבעיות נשים מכל הסוגים – החל מהפרעות במחזור החודשי, תסמונת קדם וסתית, דיסמנוראה (כאבי מחזור) ועד בעיות פריון. אנג'ליקה נותנת אנרגיה ומחזקת נשית. בגלל המרכיבים דמויי האסטרוגן שבה היא יכולה לתרום לאיזון רמות אסטרוגן.

אספרגוס | Asparagus racemocus
האספרגוס הוא צמח מטפס אשר מקורו מהודו. ברפואה ההודית, הצמח נקרא "shatavari" שמשמעו "אישה המחזיקה 100 בעלים", וזו התייחסות להשפעת האספרגוס על התחדשות וחיזוק אברי רבייה נשית. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר האספרגוס כמסייע לטיפול למגוון רחב של בעיות במערכת הההורמונלית הנשית כמו ביוץ לא סדיר, תמיכה בגופיף הצהוב, עיבוי רירית הרחם - על ידי השפעה מאזנת על המערכת ההורמונלית.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.
אזהרה: הצמח קוהוש שחור חשוד לפגיעה בכבד במקרים נדירים. יש להיוועץ ברופא ואין להשתמש אם ידועה רגישות, פגיעה בתפקודי כבד או סימנים להפרעות בתפקודי כבד.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


 

תזונה לאיזון הורמונלי נשי ושיפור פוריות האישה

   מחיר באתר: 164.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית קוהוש שחור (Actaea racemosa)
תמצית דיוסקוריאה (Dioscorea)
תמצית אספרגוס (Asparagus racemosus)
תמצית אנגליקה סינית (Angelica sinensis)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות