כולסטרול גבוה

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

109.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

כולסטרול גבוה או טריגליצרידים מהווים גורמי סיכון למחלות כגון יתר לחץ דם, אנגינה פקטוריס, התקף לב או שבץ מוחי. הכולסטרול הינה מולקולה חיונית המיוצרת ברובה בכבד ותפקידיה חשובים ורבים בגוף. כבד גדוש בשומנים, רעלים ואשר נמצא בעומס תפקודי - מייצר כמות גבוהה של כולסטרול. ניקוי ושיקום הכבד הינו המפתח המרכזי לסיוע באיזון רמות כולסטרול וטריגליצרידים בדם.


תזונה לניקוי רעלים

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

צמחי מרפא | כולסטרול גבוה

צמחי מרפא כגון כורכום, גדילן ושן ארי הם צמחי מרפא מוכרים הקשורים בפעולתם לכבד - הם מעודדים את הכבד לייצר מלחי מרה, לסייע בהוצאת פסולת ושומנים שהצטברו ולשחררם מחוץ לגוף. כמו כן הג'ינג'ר מסייע בהמרצה, מקדם הפרשת רעלים ושומנים ובעל פעילות אנטי דלקתית.

 

צמחי המרפא פועלים בכמה אופנים:

הגברת הפרשת רעלים, שומנים וייצור מלחי מרה בכבד - שן ארי, גדילן מצוי, כורכום
הגברת התנועה הפריסטלטית של מערכת העיכול - שן ארי, כורכום, גדילן מצוי
פעילות אנטי דלקתית- שן ארי, כורכום


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 109.50 ₪

מידע אודות צמחי המרפא 

שן ארי | Taraxacum Radix
מסייע בהגברת הפרשות מיצי מרה ושתן. שן ארי עשיר בויטמינים ומינרלים. העלים של שן הארי עשירים במיוחד באשלגן. משתמשים בצמח זה למצבים הקשורים לכבד וכליה. ההשפעה העדינה של שן הארי על הכבד מעודדת ייצור הפרשת מלחי מרה המחזקים את מערכת העיכול, עוזרים לעודפי פסולת ושומנים לצאת מהגוף דרך יציאות תקינות ומאזנים את פעילות הכבד. פעילות זו של שן הארי מסייעת באיזון רמת הכולסטרול בדם.

זרעי גדילן | Silybum Marianus
הגדילן נחשב כצמח חשוב לניקוי רעלים מהגוף ולשיקום הכבד. בגדילן חומר פעיל בשם סילימרין. החומר פועל על קרומי התא של הכבד, מאזן אותם ובאופן זה מונע כניסה של רעלנים ווירוסים. ברפואת צמחים עושים שימוש בגדילן מצוי למצבים כגון דלקת כבד כרונית, שחמת וכבד שומני. כמו כן נעשה שימוש בגדילן במצבים של פגיעה בכבד עקב רעלנים כימיים ואלכוהול. פעילותו של הגדילן מסייעת בשיקום וניקוי כבד משומנים במצבים של כולסטרול גבוה וכבד שומני.

כורכום | Curcuma Longa
אחד מצמחי המרפא הנחקרים והחשובים ביותר. מוכר במיוחד עקב פעילותו האנטי דלקתית. החומר הפעיל בכורכום נקרא כורכומין. הוא נמצא בשימוש נרחב כיום ברפואה הטבעית. לאחרונה נחקר הכורכום רבות בגלל יכולתו האנטי סרטנית ואנטי דלקתית. השפעתו המרכזית ביותר של הכורכום היא על הכבד והוא נחשב כצמח מזין, משקם כבד ומאזן רמות כולסטרול.

זנגביל | Zingiber Officinalis
מקורו של הזנגביל (ג'ינג'ר) מאסיה והשימוש העיקרי הוא בשורשי הצמח. לג'ינג'ר תכונות בריאותיות רבות והוא מוכר ברפואת צמחים כממריץ פעולות עיכול, משחרר גזים ובעל פעילות אנטי דלקתית. הג'ינג'ר נחשב כצמח המחמם את מערכת העיכול, מקדם עיכול תקין וכתוצאה מכך עוזר לנקות את הכבד.


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 109.50 ₪

שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית פורמולות צמחי המרפא שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. שילוב נכון ומדויק של חומרים פעילים ממספר צמחי מרפא מגביר בצורה משמעותית את היעילות הטיפולית של הפורמולה. בנוסף, לצמחי מרפא יכולת משלימה המחזקת את הפעילות הרפואית של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים נוספים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 109.50 ₪

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.


הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית כורכום (Curcuma longa)
תמצית שן ארי (Taraxacum officinale)
תמצית גדילן (Silybum marianum)
תמצית זנגביל (Zingiber officinale)
תמצית ארטישוק (Cynara cardunculus)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור כנדרש


תקני ניהול איכות