צמחי מרפא מומלצים לניקוי רעלים מהגוף

 

שאלה
אני סובלת הרבה זמן מעייפות די רבה במהלך היום, למרות שנראה לי שאני ישנה בסדר, אני בתקופת מעבר בין עבודות ואולי יש קשר בין הדברים. בכל מקרה אני אוכלת גרוע ומעשנת ושותה אלכוהול והייתי מאוד רוצה להתחיל לעשות ניקוי רעלים מתון כזה בבית בלי לצום ובלי לסבול יותר מידי. חברה לשי המליצה לי שאפשר לעשות ניקוי עם צמחים בלבד וצריך רק לשתות וזהו. ניסיתי לברר איזה צמחים טובים ולא מצאתי כל כך ולכן אודה לך אם תוכלי להגיד לי איזה צמחי מרפא מומלצים לניקוי רעלים מהגוף וכיצד צריך להשתמש בהם מבחינת כמויות, תדירות וכו'.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים מוצלח מעניק תמורה בריאותית מדהימה!

ניקוי רעלים הוא תהליך המתרחש בגוף כל הזמן וניקוי טוב אכן יכול למגר את העייפות הרבה ממנה את סובלת, להגביר את המרץ ואת רמות האנרגיה שלך, לשפר את מצב הרוח ובכלל לחזק ולשפר את הבריאות הכללית שלך. איך זה בעצם קורה?. הכבד, הכליות, מערכת השתן, העור - כולן פועלות כל הזמן לפנות רעלים מהגוף. הכבד, הוא האיבר המרכזי האחראי על פינוי הפסולת ולעיתים הוא מגיע למצב של עומס ולא ממש מצליח לעשות את העבודה בצורה אופטימלית. זו למעשה הסיבה המרכזית מדוע חשוב לעשות ניקוי מידי פעם - בדיוק כמו במכונית כאשר הפילטר נסתם צריך לפתוח ולנקות.

מאחר ועוצמת הניקוי ואורכו תלוייה מאוד במצב הבריאותי אותו את רוצה להשיג. בהחלט ישנם הרבה צמחי מרפא מומלצים וטובים לניקוי רעלים מהגוף אשר יכולים לעשות לך טוב. אולם השאלה האם זה יספיק למגר את העייפות שלך? שנדמה נמשכת כבר די הרבה זמן? לדעתי חשוב לך גם לתקופה מסויימת של שבועיים שלושה - אותה תגדירי כתקופת ניקוי, לעשות שימוש גם בתזונה וגם בצמחי המרפא וכמובן לנסות ולהימנע ממקורות רעלנים כגון עישון, אלכוהול וכו'.


צמחי מרפא מומלצים מאוד לניקוי רעלים מהגוף

באופן עקרוני המגמה היא לעשות שימוש בצמחים מרים אשר גורמים להפרשה מוגברת בגוף, כמו כן עושים שימוש בצמחים המסוגלים לשקם את הכבד ולזרז תהליכי חילוף חומרים. צמחי מרפא כגון: גדילן מצוי, שורש שן ארי, לענה, כורכום ועוד. היתרון הגדול של צמחי המרפא הוא באופן הפעולה הישירה שלהם על הכבד ועל תהליכי הנעה ופינוי רעלים מהגוף. צמחי המרפא בטוחים לשימוש וללא תופעות לוואי (למעט אולי תופעות לוואי הנגרמות מתהליך הניקוי עצמו ללא קשר לצמחים) למצב הספציפי שלך הצמחים טובים במיוחד ומאחר וחלקם גם מעוררים ומגבירי אנרגיה ומשפרים את מצב הרוח.

 

צמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף

 

תזונה נכונה חשובה גם היא בניקוי רעלים מהגוף

מעבר לצמחי המרפא גם לתזונה נכונה ובמיוחד תזונה שיש להימנע ממנה - חשיבות בתהליך הניקוי. הרי אנחנו רוצים להגיע למצב בו אנו מפנים כמה שיותר רעלים מהגוף אזי זה יהיה פרדוקסלי מצד אחד לעשות ניקוי רעלים ומצד שני להמשיך להכניס לגוף רעלים דרך המזון, סיגריות, אלכוהול וכו'. חשוב שלפחות למשך שבועיים שלושה יש צורך להקפיד על תזונה מתאימה יותר על מנת לאפשר באמת תהליך ניקוי מוצלח.


ניקוי רעלים בבית אינו מצריך שינוי אורח חיים קיצוני

שילוב צמחי המרפא עם תזונה מותאמת אינה דורשת ישיבה בבית או שכיבה על המיטה כל היום. את יכולה להמשיך בסדר היום שלך כרגיל, רק עם הקפדה על מה לאכול ממה להימנע וכמובן נטילת צמחי המרפא במהלך היום. מאות מטופלים שלנו עשו ועושים את הניקוי ומבלי לשנות דבר בחייהם.


לסיכום, צמחי מרפא מומלצים לניקוי רעלים כמו גם תזונה

צמחי מרפא: משקמים את הכבד, מפנים רעלים בצורה מזורזת, מאיצים חילוף חומרים, מגבירים פעילות עיכול ומעיים, מחזקים את הגוף.
תזונה: מאפשרת ניקוי ושיקום הכבד, מספקת אנרגיה זמינה ומפחיתה עומס על מערכת העיכול, מאיצה פינוי רעלים, מחזקת את הגוף.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי