צמחי מרפא לריפוי חיידק בקיבה

 

שאלה
אני מאובחן שיש לי חיידק בקיבה בשם הליקובקטר פילורי ובעקבות כך גם הגעתי למצב שאני סובל מדלקת גסטריטיס כרוני שגורמת לי בעיות אחרות ותופעות לוואי. לצערי ניסיתי כבר מחזור שלישי של אנטיביוטיקה ששוב נכשל כי כל הסימפטומים שהיו לי בעבר חוזרים ושוב אותו סבל של צרבות, בטן נפוחה, גזים ומה לא את כבר יודעת. אני החלטתי שאני רוצה לנסות לטפל בבעיה בדרך אחרת והגעתי לאתר שלך שם קראתי שאפשר לרפא את הדלקת ואת החיידק עם צמחי מרפא. בהתחלה הייתי די חשדן אבל קראתי גם במקומות אחרים שאנשים אחרים הצליחו להיפטר מהבעיה רק עם צמחי מרפא. אני אודה לך מאוד אם תוכלי לתת לי כיוון האם זה נכון ומה הדברים הבסיסים שאת ממליצה לעשות לפתור את הבעיה.

 

תשובה

ראשית צמחי מרפא אכן יעילים לריפוי חיידק בקיבה אולם מהניסיון המקצועי שלי, יש חשיבות גדולה מאוד גם לתזונה ובמיוחד לתזונה לטווח הרחוק. אותו הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאם תעשה בדיקה כמעט לכל אדם שני או שלישי הוא נמצא בקיבה. הבעיה היא כמותית. אצל מרבית האנשים כמות האוכלוסייה של החיידק היא מעטה ולכן מערכת העיכול פועלת באיזון וללא בעיות. אצל אנשים מסוימים, כמוך, כמות החיידקים עולה לרמה כזו שהיא יוצרת דלקת ובעקבותיה את הסימפטומים - הכאבים והצרבות והגזים ועוד.


למה אנטיביוטיקה לא תמיד פותרת את בעיית החיידק בקיבה

הטיפול המקובל לחיידקים הוא אנטיביוטיקה, אשר מטרתה ופעולתה היא לחסל ולצמצם את כמות החיידק בקיבה. אבל כמו שנכחת על בשרך, לעיתים, החיידק חוזר ואתה שוב סובל, למרות שלכאורה הוא חוסל על ידי האנטיביוטיקה. מדוע? מאחר והחיידק הוא רק תוצר או סיבה של הבעיה האמיתית האחרת. זוכר בפסקה הקודמת שהזכרתי כי כמעט לכל אחד מאיתנו יש את אותו חיידק בקיבה? אז מדוע אצלך החיידק שגשג ואצל השכן שלך לא? הסיבה האמיתית לבעיה הזו היא חולשה של מערכת החיסון ומערכת העיכול המאפשרות מלכתחילה לחיידק לשגשג.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהמערכת חיסון ועיכול חזקות מונעות גדילה של החיידק בקיבה

כיום , אחרי מחקרים רבים, אנו יודעים כי אורח החיים המערבי, הכולל תזונה לקויה, חוסר או מיעוט בפעילות גופנית, מתח וסטרס גבוהים, חשיפה לרעלנים וזיהום רב - כל אלו מחלישים בהדרגה את מערכת החיסון יחד עם מערכות אחרות בגוף עד למצב בו מחלה מתפרצת. אצלך זה חיידק בקיבה, אצל מישהו אחר זה עצירות, ואצל השלישי זה כולסטרול ולחץ דם. מרבית המחלות שאתה מכיר הם תוצר של אורח החיים שלנו. הבשורה המשמחת היא שזהו תהליך אשר ברוב המקרים הוא הפיך לחלוטין ובר הבראה מלאה.


צמחי מרפא ותזונה יעילים ביותר בטיפול וריפוי חיידק בקיבה

צמחי מרפא בעלי יכולת אנטי חיידקית טבעית המאפשרת חיסול וצמצום אוכלוסיית החיידקים בקיבה לצד חיזוק משמעותי של מערכת החיסון ואיזון מערכת העיכול. הפעולה של צמחי המרפא היא בטוחה וישירה ומאוד יעילה. הצמחים טובים במיוחד לשלב הראשון של הטיפול והוא חיסול החיידק, חיזוק מערכת החיסון וסיוע באיזון מערכת העיכול. לצד צמחי המרפא לתזונה נכונה יש משמעות קריטית בהבראה ובעיקר בשמירה עתידית על הבריאות ועל מניעת חזרת החיידק. תזונה נכונה לא רק מאזנת את מערכת העיכול ומסייעת לחיסול החיידק, אלא גם מחזקת את מערכת החיסון ואת הגוף כולו. תזונה נכונה הכוללת המנעות ממאכלים מזיקים וצריכת מזונות נכונים ובריאים - מאזנת את רמות החומציות בקיבה, מחזקת את שריר הוושט, משפרת תהליכי עיכול ועוד. שילוב צמחי המרפא עם תזונה הוא הבסיס המרכזי לטיפול, ריפוי ומניעה עתידית של גדילת החיידק. מעבר לכך גם פעילות גופנית, ניהול סטרס ומתח יכולים לסייע רבות - כל אלו הם חלק מתכנית ריפוי אותה מקבלים בטיפול הנטורופתי.


לסיכום, ריפוי חיידק בקיבה כולל

צמחי מרפא: פעילות אנטי-חיידקית לחיסול ישיר של החיידק, מחזקים את מערכת החיסון, מאזנים את מערכת העיכול, משפרים פעולות עיכול
תזונה: חיזוק חיסוני כללי, איזון מערכת העיכול, מניעה עתידית של שגשוג החיידק בקיבה, חיזוק שריר הוושט.


טיפול טבעי לגסטריטיסטיפול נטורופתי לגסטריטיס


קטעי וידאו על הטיפול בגסטריטיס, צרבות והליקובקטר פילורי


גסטריטיס כאבים מניעה ודרכי טיפול
צרבות, גסטריטיס והליקובקטר פילורי
גסטריטיס ובחילות - טיפול טבעי