סינוסיטיס ליחה ונזלת*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

115.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

סמבוסין | Sambusin
תכולה: 100 מ"ל

סינוסיטיס, ליחה ונזלת הן תופעות נפוצות מאוד במיוחד בתקופת החורף ועל רקע חיסוני. בין הסיבות המרכזיות לכך היא העובדה כי מערכת הנשימה חשופה לכניסת וירוסים, חיידקים, אלרגנים ועוד. התמודדות מוצלחת עם בעיות דרכי נשימה עליונות כוללת חיזוק מערכת הנשימה ומערכת החיסון על ידי השפעה אנטי ויראלית ואנטי חיידקית ספציפית, ייבוש והפחתת ליחה.


תזונה לחיזוק חיסוני

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים במוצר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - המלצות תזונה לחיזוק חיסוני

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות לחיזוק מערכת החיסון, הקלה על סינוסיטיס וכן סיוע בפינוי ליחה, סיוע בהמרצת תהליכי עיכול וספיגה לתמיכה במערכת החיסון, הפחתת דלקתיות ועוד, בין השאר, על ידי:

חיזוק התגובה החיסונית
הפחתת תהליכים דלקתיים
סיוע מוגבר בפינוי ליחה
הפחתת ייצור ליחה וייבושה
סיוע בהפחתת חשיפת דרכי הנשימה למזהמים


 תזונה נכונה לסינוסיטיס וחיזוק חיסוניתכנית תזונה לחיזוק מערכת החיסון

   מחיר באתר: 115.50 ₪

המלצות תזונה לחיזוק חיסוני, סינוסיטיס וליחה בגישה נטורופתית

תזונה נכונה עשוייה להשפיע בצורה משמעותית על הבריאות הכללית ועל מהלך מצבי בריאות ספציפיים רבים. כיום ידוע כי לתזונה יש קשר עם מערכת חיסון חלשה. גורמים נוספים כגון מתח יכולים גם הם להשפיע על היכולת החיסונית שלנו. תזונה נבונה יכולה לסייע בהפחתת ייצור ליחה, סיוע בפינוי ושחרור מוגברים של ליחה מהגוף, ייבוש ליחה, חיזוק התגובה החיסונית המקומית על ידי פעילות אנטי ויראלית ישירה, פעילות אנטי חיידקית, הזרמת דם וחיזוק כללי של הגוף.


מידע אודות הצמחים** 

יופרזיה | Euphrasia off
היופרזיה הוא צמח הנמצא בשימוש נרחב ברפואת צמחים כבר זמן רב. היופרזיה עדין ולכן מתאים לשימוש גם בילדים. מקורו של הצמח הוא אירופה והחלק בו עושים שימוש הוא העלים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר היופרזיה בשימוש למצבי נזלות, זיהומים בדרכי הנשימה, סינוסיטיס ואלרגיות. ניתן לעשות ביופרזיה שימוש כחליטה או כמיצוי נוזלי מרוכז.

סמבוק שחור | Sambucus nigra
הסמבוק הוא שיח גדול הנפוץ בעיקר באירופה. מפרחי הסמבוק נהגו משך מאות שנים להכין משקאות להרגעת דלקות גרון. לכל חלקי שיח הסמבוק שימושים רפואיים רבים. ברפואת צמחים מודרנית עיקר השימוש הוא בפרחים ובפירות. הסמבוק משמש גם בתעשיית הקוסמטיקה והוא נחשב לצמח עדין הניתן לשימוש ארוך טווח. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הסמבוק השחור כשימושי במצבי סינוסיטיס, אלרגיות עונתיות, שפעת ועוד. הצמח מכיל שמנים נדיפים ומינרלים וויטמינים שונים.

רוזמרין רפואי | Rosmarinus officinalis
צמח תבלין מוכר ביותר ואחד מצמחי המרפא הידועים של הרמב"ם לטיפול בנשירת שיער. רוזמרין משמש בצורה נרחבת ביותר ברפואת צמחים מודרנית למגוון מצבים שונים. זהו צמח קל לגידול וניתן לראותו מכסה שטחים נרחבים באיי תנועה רבים בארץ. לצמח שמן נדיף והוא בעל חוזק בינוני. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הרוזמרין בשימוש למצבים כגון: חיזוק גופני והמרצה, חיזוק זרימת דם, הגברת אנרגיה. החלקים בשימוש הם העלים.

אכינצאה | Echinacea spp
מקור האכינצאה מדרום אמריקה. האינדיאנים השתמשו באכינצאה לטיפול בהכשות נחשים, עקרבים ומיני זוחלים אחרים. ‏האכינצאה הוא אחד הצמחים הנחקרים ביותר ושימושו נרחב ברפואת צמחים מודרנית.‏ בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכרת האכינצאה לשימושים כגון: חיזוק חיסוני, זיהומים בדרכי הנשימה העליונות והתחתונות, דלקת גרון, נזלת, סינוסיטיס ועוד. זהו צמח הטוב לשימוש מקומי אקוטי.

ג'ינג'ר | זנגביל | Zingiber officinalis
ג'ינג'ר, או זנגביל, הוא צמח מרפא ותבלין מוכר ומפורסם מאוד. מקורו של הג'ינג'ר הוא אסיה והשימוש הוא בשורשי הצמח. לג'ינג'ר תכונות בריאותיות רבות והוא אחד הצמחים הנחקרים. ברפואה הודית עושים שימוש בזנגביל כבר מאות שנים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הזנגביל לשימושים כגון שיעול וליחה, נזלת, התקררות ועוד. הג'ינג'ר עשיר במינרלים וויטמינים שונים וכן בנוגדי חימצון.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


 תזונה נכונה לסינוסיטיס וחיזוק חיסוניתכנית תזונה לחיזוק מערכת החיסון

   מחיר באתר: 115.50 ₪

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.
תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית יופרזיה (Euphrasia officinalis)
תמצית פרחי סמבוק (Sambucus nigra)
תמצית אכינצאה (Echinacea angustifolia)
תמצית רוזמרין (Rosmarinus officinalis)
תמצית זנגביל (Zingiber officinale)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות