סוכרת סוג 2 טיפול טבעי - קטע וידאו

 


קודם כל סוכרת, ואנחנו נתמקד היום בסוכרת סוג 2 זו מגפה בעולם המודרני זו מחלה שאחוז האכולוסיה שחולה בה הולך וגדל עם כל עשור וזה ממש הוכרז כמגיפה ויש המון מחקרים שמראים את הקשר בין הופעת סוכרת סוג 2 לבין הרגלי חיים ולכן הטיפול הנטורופתי הוא הטיפול המושלם לטפל ברמות סוכר גבוהות.

מתי ניתן להגיע להחלמה מלאה מסוכרת סוג 2

במידה והמטופל אבחנו לו בבדיקות הדם רמות סוכר גבוהות לראשונה, טרם לקיחת תרופות, זה מצב קלאסי לעשות שינוי משמעותי באורח החיים גם תזונה, בעיקר תזונה, אבל לא רק, גם פעילות גופנית ולפעמים אני נעזרת בצמחי מרפא ותוספי תזונה במצב הזה אפשר בהחלט לאזן את רמות הסוכר.

האם ניתן לעזור לכל מי שחולה בכל סוגי הסוכרת

אני בהחלט יכולה לעזור בכל סוגי הסוכרת גם בסוכרת סוג 1 אם כי המטרה בסוגי הסוכרת השונים משתנה, מה הכוונה, חולה סוכרת סוג 1 לצערנו לא ניתן לרפא אותו אבל בהחלט אפשר לעזור לו לנהל את אורח החיים שלו בצורה יותר נכונה כך שהוא ימנע מתנודות חדות ברמת הסוכר מהגברה של הזדקקות לאינסולין, ממניעה של הסיבוכים של הסוכרת. כנ"ל גם לגבי סוכרת סוג 2 גם אם אדם גם הרבה שנים חולה סוכרת והוא לוקח הרבה תרופות אולי גם כבר מזריק אינסולין, למרות שזו סוכרת סוג 2, הטיפול הנטורופתי יכול למזער את הנזק, למזער את הסיבוכים העתידיים ממחלת הסוכרת.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית