סוכרת סוג 2 טיפול טבעי - קטע וידאו

 


קודם כל סוכרת, ואנחנו נתמקד היום בסוכרת סוג 2 זו מגפה בעולם המודרני זו מחלה שאחוז האכולוסיה שחולה בה הולך וגדל עם כל עשור וזה ממש הוכרז כמגיפה ויש המון מחקרים שמראים את הקשר בין הופעת סוכרת סוג 2 לבין הרגלי חיים ולכן הטיפול הנטורופתי הוא הטיפול המושלם לטפל ברמות סוכר גבוהות.

מתי ניתן להגיע להחלמה מלאה מסוכרת סוג 2

במידה והמטופל אבחנו לו בבדיקות הדם רמות סוכר גבוהות לראשונה, טרם לקיחת תרופות, זה מצב קלאסי לעשות שינוי משמעותי באורח החיים גם תזונה, בעיקר תזונה, אבל לא רק, גם פעילות גופנית ולפעמים אני נעזרת בצמחי מרפא ותוספי תזונה במצב הזה אפשר בהחלט לאזן את רמות הסוכר.

האם ניתן לעזור לכל מי שחולה בכל סוגי הסוכרת

אני בהחלט יכולה לעזור בכל סוגי הסוכרת גם בסוכרת סוג 1 אם כי המטרה בסוגי הסוכרת השונים משתנה, מה הכוונה, חולה סוכרת סוג 1 לצערנו לא ניתן לרפא אותו אבל בהחלט אפשר לעזור לו לנהל את אורח החיים שלו בצורה יותר נכונה כך שהוא ימנע מתנודות חדות ברמת הסוכר מהגברה של הזדקקות לאינסולין, ממניעה של הסיבוכים של הסוכרת. כנ"ל גם לגבי סוכרת סוג 2 גם אם אדם גם הרבה שנים חולה סוכרת והוא לוקח הרבה תרופות אולי גם כבר מזריק אינסולין, למרות שזו סוכרת סוג 2, הטיפול הנטורופתי יכול למזער את הנזק, למזער את הסיבוכים העתידיים ממחלת הסוכרת.


לילך נהרי-נטורופתית מוסמכת