ניקוי רעלים מהכבד והכליות

 

שאלה
אני מתכוונת להתחיל תהליך ניקוי רעלים מהגוף ורציתי לשאול מהו בעצם התהליך הזה? איפה יש רעלים בגוף? חוץ מזה האם ניקוי רעלים מוסיף לבריאות שלנו ובמה בדיוק? אני עם רמות כולסטרול מעט גבוהות ואני מאוד מקווה שאוכל לאזן את הכולסטרול כשאני עושה את הניקוי. עוד משהו האם חוקן נחשב לניקוי או שזה משהו אחר ולא קשור?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים הוא תהליך רצוי ותרומתו לבריאות שלנו היא משמעותית. נתחיל בזה שכל מערכות הגוף שלך יתפקדו יותר טוב, ההרגשה שלך תשתפר מאוד, את תרגישי מלאת אנרגיה, מצב הרוח שלך יעלה, יהיה לך כוח לעמוד מול לחצים ועומס ללא בעיות ועוד. ניקוי רעלים מהגוף למעשה מתייחס לניקוי בעיקר של שני אברים בגוף: הכבד והכליות. תהליך ניקוי רעלים מתרכז בעיקר בכבד שהוא האיבר המרכזי בגוף המשמש לטיהור וניקוי הרעלים הנכנסים לגוף.. אלא מה אחרי שנים של עבודה, כמו כל מכונה או כלי גם את הכבד צריך לנקות, לשקם, לחזק, ולבנות מחדש על מנת שימשיך בתפקידו החשוב של סינון ופינוי הרעלים מהגוף. בנוסף לכבד אנחנו גם עובדים על ניקוי הכליות אשר תפקידן המרכזי הוא ניקוי רעלים המסיסים במים (בניגוד לכבד המפנה רעלים מסיסים בשומן) ישנם שיטות ניקוי רבות שלא אוכל לפרטן כאן אבל הדרך המרכזית בה אני דוגלת כתהליך יחיד או בשילוב עם כל דיאטת ניקוי אחרת הוא השימוש בצמחי מרפא.


צמחי מרפא מייעלים ותורמים בכל תהליך של ניקוי רעלים מהגוף

וזאת למה? מאחר ולצמחי המרפא יכולות ופעולות שתוכלי לקבל רק מהם באופן כמעט בלעדי. בנוסף לפעולות השיקום והבנייה של הכבד, עוזרים צמחי המרפא להגברת ספיגה ועיכול, הם מזרזים פעולות של חילוף חומרים ובכך מאיצים את תהליכי ניקוז וסילוק הרעלים מהגוף, הם תומכים ומחזקים מערכות חיוניות נוספות בגוף כגון מערכת החיסון, מערכת העיכול ועוד. צמחי המרפא גם מסייעים להורדת כולסטרול בתהליך הניקוי דבר שהוא רלוונטי מאוד עבורך. לסיכום ניקוי רעלים הוא למעשה פעולה של ניקוי הכבד, שיקומו, בנייתו מחדש לצד ניקוי הכליות. רעלים בגוף מצטברים בעיקר בכבד ובכליות משם הם מפונים דרך השתן או הצואה. צמחי המרפא יעזרו לך גם בתהליך ניקוי הרעלים וגם בהורדת רמות כולסטרול וגם, תלוי בזמן הניקוי, להפחתה במשקל ובאופן טבעי ובריא. חוקן או הידרוקולוניה היא פעולה המנקה הצטברות פסולת מהמעיים. מאחר וזו פעולה התורמת לניקוי המעיים ולסילוק פסולת מיותרת זו נחשבת פעולת ניקוי אולם היא לא ספציפית לניקוי רעלים קלאסי המתייחס לניקוי הכבד בעיקר ולניקוי הכליות.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי