ניקוי רעלים מהגוף עם צמחי מרפא

 

שאלה
עשיתי ניקוי רעלים מהגוף בשנה שעברה עם דיאטת אורז. בסה"כ אני חושבת שהניקוי היה בסדר כי הרגשתי די טוב אחרי הדיאטה אבל הבעיה היתה שתהליך הניקוי היה לי קשה מאוד כי הייתי צריכה לאכול רק אורז או מוצרי אורז. האמת שאחרי יומיים חשבתי שאני מטפסת על הקירות מרוב הקושי. אני מאוד רוצה לעשות עוד פעם ניקוי רעלים אבל בלי דיאטה כלשהיא. שאלתי האם יש דרך לבצע ניקוי רעלים עם צמחי מרפא או מוצר אחר? אם כן מה יעילות הניקוי בדרך הזו? עוד שאלה כמה זמן אני אצטרך לעשות את הניקוי עם צמחי המרפא?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

את בהחלט יכולה לעשות תהליך ניקוי ללא דיאטה חריפה, יחד עם צמחי מרפא שהם טובים מאוד לניקוי רעלים מהכבד. לתזונה יש חשיבות בתהליך הניקוי מאחר ודרכה נכנסים רוב הרעלים לגוף. יחד עם זאת את לא צריכה לעשות דיאטה קיצונית אלא רק לשמור לא לצרוך בתקופת הניקוי מזונות עשירי רעלים כגון בשר, שומנים מהחי, סוכרים לבנים ועוד, כמו כן רצוי מאוד להימנע מעישון וצריכת קפאין ככל האפשר. זה לגבי התזונה, לגבי צמחי המרפא הרי שיש מספר צמחי מרפא טובים מאוד לניקוי רעלים מהגוף ופעולתם היא מהירה יחסית ונושאת תוצאות טובות מאוד. צמחים כמו שורש שן ארי, כורכום, לענה, ארטימסיה, רוזמרין ועוד פועלים ישירות על הפרשת מיצי מרה בכבד ובלבלב, הם משפרים את תהליך חילוף החומרים, מזרזים זרימת דם למערכת העיכול, משקמים ומגנים על הכבד, ואחת הפעולות המרכזיות שלהם היא פינוי רעלים מזורז מהגוף.


צמחי מרפא תורמים רבות לניקוי רעלים ולחיזוק הגוף בכלל

יתרונם של צמחי המרפא בתהליך ניקוי רעלים הוא בהשפעותיהם המיטיבות הנוספות כגון הורדת רמות כולסטרול בדם, חיזוק התגובה החיסונית של הגוף, שיפור יכולות אנטי דלקתיות חזקות, הם בעלי רכיבים נוגדי חימצון חזקים ועוד. כל אלו הופכים את צמחי המרפא לחלק הכרחי בתהליך ניקוי רעלים עם דיאטה ספציפית או בלעדיה. לסיכום המלצתי לך היא לבצע את תהליך הניקוי עם צמחי המרפא ובמקביל לשמור קצת יותר על התזונה אבל ממש לא בצורה קיצונית או דרמטית.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי