ניקוי רעלים להורדת רמות כולסטרול בדם

 

שאלה
לאחרונה גיליתי כי יש לי רמות כולסטרול גבוהות והרופאה שלי המליצה על תקופה של דיאטה בהדרכת תזונאית וכן לשקול נטילת תרופות. מאחר ואני רק בן 43 ואין לי רצון להתחיל עם תרופות להורדת כולסטרול חשבתי להתחיל בתזונה נכונה ובחיפוש באינטרנט ראיתי שדיאטת ניקוי רעלים יכולה לסייע להוריד כולסטרול. שאלתי היא האם זו דיאטה קשה או מה מיוחד בה בהשוואה לתזונה שאקבל מתזונאית? האם יש עוד משהו שיכול לסייע לי בדרך טבעית להוריד את הכולסטרול ולהימנע מתרופות?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים מהגוף יכול לסייע בהורדת כולסטרול. התזונה בניקוי רעלים מתמקדת בשני כיוונים מרכזיים: הראשון הוא מה לאכול והשני, לא פחות חשוב, ממה להימנע. תהליך הניקוי, באופן כללי, הוא למעשה תהליך בו המטרה היא לשקם את הכבד ולפנות כמה שיותר רעלים מהגוף. בתהליך הזה גם רמות כולסטרול גבוהות ירדו אך לא רק.. לניקוי יש יתרונות בריאותיים רבים נוספים הכוללים הגברת אנרגיה ומרץ, הפחתת רמות סוכר בדם, הפחתת אקנה, עיגולים שחורים מתחת לעיניים, חיזוק חיסוני, הפחתת אלרגיות ועוד.. למה זה? מהסיבה הפשוטה שרוב המצבים הרפואיים הללו נגרמים עקב תזונה לקוייה וצריכת חומרים בעלי רעלנות גבוהה אשר מחלישים את המערך החיסוני בגוף ומחלישים את פעולת ההגנה הטבעית של הכבד. בניקוי רעלים אתה משנה זאת. נדאג לשלוח לך את התכנית התזונתית שלנו לניקוי. נסה לבצעה לפחות כשלושה שבועות עד חודש. במקביל התייעץ עם התזונאית לראות האם יש המלצות נוספות עבורך ספציפית. דיאטת ניקוי רעלים היא לא קלה אבל בשיטה שלנו היא גם לא סגפנות מוחלטת ועינויי מתמשך. רוב האנשים מצליחים לעמוד בה יפה מאוד ונהנים מתוצאות בריאותיים משמעותיות.

 

צמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף

 

צמחי מרפא תורמים רבות לניקוי והפחתת כולסטרול

בנוסף לתזונה אני מאוד ממליצה לך על נטילת צמחי מרפא לשיקום הכבד וזירוז פינוי הרעלים מהגוף. לצמחי מרפא השפעה חשובה וטובה על הכבד. הם מסייעים בשיקום ובניית תאים מחודשים בכבד, הם מזרזים פעולות עיכול והפרשות מהגוף ועוד. מעבר לכך אלו צמחים הטובים גם ספציפית להפחתת כולסטרול גבוה בדם. הרבה מטופלים שלי עושים ניקוי רעלים רק עם צמחי מרפא ועם תוצאות מצויינות גם במיגור מצבי בריאות כגון כולסטרול, רמות סוכר וכו'. צמחי מרפא מרכזיים המסייעים בניקוי רעלים הם שורש שן ארי, גדילן, כורכום, ארטישוק ועוד


לסיכום, ניקוי רעלים יכול לסייע בהורדת כולסטרול על ידי

תזונה: צריכת מזונות עשירים בנוגדי חמצון ומשפרי עיכול - ראה תכנית שנשלח אליך
צמחי מרפא: שיקום הכבד, הגברת פעולות עיכול, פינוי רעלים מוגבר


טיפול נטורופתיטיפול טבעי