ניקוי רעלים כאבי ראש ושרירים

 

שאלה
התחלתי לפני כשבוע בתהליך ניקוי רעלים מהגוף המשלב תזונה וצמחי מרפא. הורדתי לחלוטין קפאין, סוכרים, מזונות שומניים ואפילו הפסקתי לעשן (למרות שלא עישנתי הרבה ממילא כך שזה לא היה קשה במיוחד) אני די מקפידה על תהליך ניקוי רעלים אבל אני מודאגת מכמה דברים שאני מרגישה ורציתי להתייעץ עליהם. קודם כל ביומיים הראשונים של תהליך הניקוי הרגשתי כאבי ראש חזקים במיוחד בבוקר וכרגע הם נרגעו קצת אבל אני חוששת שאולי כאב הראש מגיע בגלל שאני לא צורכת בשר או חלב? בנוסף לכאבי ראש אני מרגישה כאב מוזר בשרירים בכל הגוף כאילו הם תפוסים אבל לא ממש. האם את חושבת שיש לי חוסרים בתזונה ובגלל זה הכאבים? זו פעם ראשונה שאני עושה ניקוי רעלים מהגוף ואני די מודאגת מכאבי הראש. אני מקווה שאני לא עושה נזק כי הייתי רגילה לאכול די הרבה בשר וחלב לפני שהתחלתי את הניקוי רעלים. האם להמשיך או שאולי אני צריכה להוסיף משהו לתזונה?


ניקוי רעליםצמחי מרפא לניקוי רעלים


תשובה

ראשית ברכות על ההחלטה להיכנס לתהליך של ניקוי רעלים! את עושה צעד חשוב ונכון והתוצאות לא יאחרו לבוא. לגבי כאבי הראש והשרירים שאת מרגישה הרי שזהו סימן שתהליך ניקוי הרעלים אכן עובד כמו שצריך. כאבי ראש מאוד אופייניים לתהליך של גמילה מקפאין למשל בשל העובדה שהם נגרמים כתוצאה מפינוי הרעלים שהצטברו בגוף. כנ"ל לגבי כאבי השרירים. זו תחושה טבעית כחלק מהניקוי. המשיכי בתהליך ניקוי הרעלים ואוטוטו כאבי הראש ייעלמו ובמקומם תגיע הרגשת רעננות וקלילות. את תרגישי מלאת אנרגיה, חיוניות, חזקה ועוד. את עושה עכשיו טובה גדולה לגוף שלך במיוחד, אם הבנתי נכון מהשאלה שלך, אחרי צריכת בשר וחלב ועישון וקפאין שלא לדבר על סוכרים ועוד רעלים אחרים שהצטברו בכבד אצלך.


ניקוי רעלים יעיל ביותר לריפוי ממגוון מצבי בריאות

תהליך ניקוי רעלים מהגוף יוצר מצב בו לא רק שאין לך חוסרים אלא את מאזנת את כל מערכות הגוף שלך כמו את מערכת העיכול, מערכת החיסון, מערכת העצבים ועוד. התמידי בניקוי הרעלים ותהיי בקשר עם המטפל שלך אם את מודאגת כי אני יכולה רק להרגיע אותך בכך שאת עושה את הדבר הנכון ורק תועלת תצמח לך מזה. לסיכום ניקוי רעלים מהגוף הוא תהליך אשר יחזיר לך רעננות נפלאה, ערנות, תחושת ריכוז ומיקוד גבוהים, היציאות שלך יהפכו קלות וסדירות, השינה שלך תהיה עמוקה וטובה יותר, במהלך היום את תרגישי ערנות ואנרגיה גבוהה, הריכוז שלך ישתפר ויכולת הגוף לעמוד מול מתח ועומס רגשי יעלה. בקיצור את בדרך הנכונה ושיהיה בהצלחה עם ניקוי הרעלים הראשון שלך.


ניקוי רעליםצמחי מרפא לניקוי רעלים