ניקוי רעלים דיאטה בשילוב עם צמחי מרפא

 

שאלה
אני בת 55 ונמצאת לפני התחלת ניקוי רעלים באמצעות דיאטה שאני בונה לעצמי. את תהליך הניקוי אני עושה ביחד עם בעלי. אני לא סובלת מבעיות רפואיות כלשהן ואני מבצעת את הניקוי על מנת לשפר את מצב הבריאות שלי ורציתי לדעת האם כדאי לי לשלב גם צמחי מרפא. ואם כן כיצד הם תורמים לניקוי רעלים מהגוף. ממה שקראתי אני גם רואה שתהליך ניקוי עם דיאטה אמור להיות עם כמה שיותר ירקות כתומים ושאלתי הנוספת היא כיצד תורמים ירוקת כתומים לניקוי הגוף מרעלים והאם יש לך עוד המלצות תזונתיות לשפר את התהליך כולו?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ראשית אני שמחה לשמוע שגם את וגם בעלך עומדים לבצע ניקוי רעלים עם דיאטה תזונתית. אני חושבת שזה צעד נבון שיתרום רבות לבריאות הכללית של שניכם. תשובות לגבי שאלותיך: ראשית נשמח לשלוח לך את התכנית התזונתית שלנו לניקוי רעלים שהיא בחינם כמובן. לגבי ירקות כתומים בתהליך הניקוי הרי שירקות אלו תורמים בעיקר בכך שהם מכילים רכיבים אנטי אוקסידנטיים בכמויות גדולות (נוגדי חימצון) ולכן הם טובים להפחתת הרדיקלים החופשיים אשר בגוף. נוגדי חימצון אלו עוזרים לנטרל את הרעלים השונים בגוף ולכן הם טובים בדיאטה של ניקוי רעלים. הוסיפי אותם ככל שאת יכולה לתפריט היומי שלך.

 

צמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף

 

צמחי מרפא משלימים ומייעלים כל תהליך ניקוי רעלים

לגבי שאלתך בעניין שילוב צמחי מרפא בדיאטת ניקוי רעלים.. צמחי מרפא משלימים את תהליך ניקוי הרעלים לצד דיאטה באופן מושלם. למעשה ניתן לבצע ניקוי רעלים רק עם צמח מרפא אבל זה סיפור שונה שלא אכנס אליו כרגע. שילוב צמחי מרפא בתהליך הניקוי לצד הירקות מגביר את כל תהליך הניקוי והופך אותו ליעיל ומהיר יותר. יתרונם של צמחי מרפא בניקוי הגוף הוא בכך שהם פועלים ישירות לפינוי וניקוי רעלים מהגוף לצד בנייה ושיקום מחודש של הכבד. פעולות אלו חשובות ביותר והם מהווים את מרכז תהליך הניקוי. הדרך בה צמחי מרפא עושים זאת היא בעיקר על ידי זירוז וחידוש חילוף החומרים בגוף, עידוד הפרשות במערכת העיכול, מערכת הלימפה ומערכת השתן, הגברת זרימת דם כללית, חידוש רקמות פגועות במערכת העיכול, חיזוק מנגנונים חיסוניים בגוף, הגברת פעילות אנזימטית בכבד ובלבלב, הגברת תנועתיות המעיים לשיפור יציאות תקינות וקבועות ועוד ועוד.


צמחי המרפא תורמים מעבר לניקוי רעלים

הדבר החשוב בתהליך שמבצעים צמחי המרפא הוא בכך שהם משפרים מערכות כלליות בגוף ובדרך זו הפעולה שלהם לא מצטמצמת רק לתהליך הניקוי בלבד אלא גם לשיפור מצבי בריאות אחרים כגון הורדת לחץ דם גבוה, איזון רמות סוכר בדם, הורדת רמות כולסטרול גבוה ועוד. מבחינת התוצאות הסופיות הרי שגם את וגם בעלך תרגישו אותם בבירור.. ניקוי רעלים מחזיר לגוף אנרגיה ומגביר את תחושת הרעננות והערנות הכללית, את תקומי בבוקר מלאת מרץ, חיוניות ונמרצות, העייפות תפתח בצורה דרמטית, תהליכים קוגנטיביים כגון ריכוז, זיכרון וקשב ישתפרו, מצב הרוח עולה והחשק הכללי גובר. אנשים שעברו תהליך ניקוי בפעם הראשונה דיווח על הרגשת רעננות כאילו חזרו להיות צעירים שוב.. ככה זה כשהגוף שלנו מקבל את הטיפול הראוי לו.. בהצלחה!


טיפול נטורופתיטיפול טבעי