ליכן פלנוס - ילפת שטוחה - לילך נהרי ND

 

ניסיון קליני

ליכן פלנוס או בשמו העברי ילפת שטוחה, הוא אחד מתחומי הטיפול המרכזיים שלי עם ניסיון קליני של 20 שנים. ההצלחות הטיפוליות הן בעיקר הודות לגישה הנטרופתית בה תהליך הטיפול מתמקד בסיבות היסודיות לבעיה דרך תכנית טיפול מותאמת אישית לצרכיך ואורח חייך. ההישגים הטיפוליים מניבים, מעבר לתוצאות עם הבעיה עצמה, גם איכות חיים משופרת ובריאות כללית טובה יותר.

הטיפול כולל התמקדות בסיבות לבעיה ובתסמינים גם יחד - שילוב המניב הצלחות משמעותיות. זו גם הדרך להחלים בצורה יסודית ולשמור על הבריאות לטווח ארוך.
קביעת תור ומידע נוסף

לילך נהרי ND נטורופתית מוסמכת
1-700-700-329


סיפורי הצלחה

לפניך דוגמאות של סיפורי הצלחה הכוללים תיאורי מקרה של מטופלים אשר הצליחו להבריא מילפת שטוחה במקומות שונים בגוף בעזרת טיפול נטורופתי אישי וממוקד.
לחצו לקריאת סיפורי הצלחה

תכנית הטיפול

מידע נוסף ומפורט אודות שיטת הטיפול שלי, הכלים בהם אני עושה שימוש, תהליכי הטיפול והריפוי וכיצד נראית בכללותה תכנית טיפול נטורופתית טבעית.
לחצו כאן למידע נוסף

רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


אפשר לטפל בהצלחה בליכן פלנוס!

ילפת שטוחה בשמה העברי, היא למעשה מחלת עור אשר מבחינה קונבנציונלית הסיבה לה לא ידועה (מחלה אידיופטית) ישנם סברות כי היא קשורה למערכת החיסון. מבחינה הגישה הנטורופתית יש קשר חזק לפעילות חיסונית לא מאוזנת. עודף רעלנות, סטרס, תזונה לקויה ועוד עלולים לגרום לחולשה חיסונית אשר גורמת לפעולה "הפוכה" התוקפת תאי עור בריאים ויוצרת תהליכים דלקתיים הבאים לידי ביטוי כפצעים/נגעים.

מהניסיון הקליני אנו יודעים היום כי ישנו קשר ברור בין צורת החיים שלנו, במיוחד ביחס לתזונה ולסטרס ובין תפקוד תקין של מערכת החיסון. ישנם גורמים רבים אשר עלולים להוציא את מערכת החיסון מאיזון. בין השאר, אחד הגורמים החשודים לשיבוש מערכת החיסון הוא תופעה של אי סבילות למזון, העשויה להתפתח עקב בעיות שונות במערכת העיכול. שרשראות פפטידים (חלבון מפורק) גדולות מידי מגיעות לזרם הדם ומעוררות גירוי שווא של מערכת החיסון. תופעה זו מתרחשת בעיקר בשל צריכה של מזונות הנחשבים כאלרגנים.

בגישה הנטורופתית יש גם קשר הדוק בין הופעת הפצעים/כתמים ורעלנות יתר בגוף, פעולות עיכול וספיגה לקויות ועוד. הטיפול הנטורופתי מתמקד באיתור אותם גורמים ובכך שינוי יסודי ושורשי של מהלך הבעיה. לפניך מספר תיאורי מקרה של מטופלים אשר סבלו מילפת שטוחה במקומות שונים והצליחו להבריא.


סיפורי ריפוי ליכן פלנוס


פצעים בעור

ליכן פלנוס בפה

בעור עם פצעים ונקודות אדומות

על העור עם כתמים כהים

על העור

בפות-נרתיק

על הפנים והידיים

פצעים אדומים וסגולים על העור


טיפול נטורופתיטיפול טבעי


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


תפקיד צמחי מרפא בתהליך הריפוי

בתהליך ניקוי הגוף מעודפי המרכיבים האלרגניים שהצטברו במשך השנים, יש צורך לעודד את אברי הפינוי כגון כבד וכליות לפנות בצורה יעילה ומהירה יותר רעלנים היכולים להשפיע על מערכת החיסון. בנוסף, ישנם צמחי מרפא המשפיעים בצורה ישירה על מערכת החיסון, מאזנים ומחזקים אותה, בעיקר על ידי הורדת התגובה הדלקתית של מערכת החיסון.


לילך נהרי Cl.H ND נטורופתית מוסמכת | התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בילפת שטוחה:
1-700-700-329