התמחות בגסטריטיס - דלקת בקיבה - לילך נהרי Cl.H ND

 

ניסיון קליני עשיר

מוסמכת בנטורופתיה, צמחי מרפא וביופידבק. מטפלת מזה כ- 15 שנים תוך התמחות בבעיות דרכי עיכול עליונות ובהן טיפול טבעי לדלקות בקיבה - גסטריטיס. לטיפול הנטורופתי הצלחות רבות בטיפול בגסטריטיס ובכל התסמינים הנלווים כגון צרבות, גזים, תחושה של אוכל תקוע בגרון, נפיחות ועוד. שיטת הטיפול משלבת שלושה תחומים עיקריים: תזונה שיקומית, צמחי מרפא והפחתת סטרס. זהו שילוב אשר מניב תוצאות יסודיות וארוכות טווח.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי


אפשר להבריא מגסטריטיס!

גסטריטיס זו דלקת בקיבה העלולה להיווצר מסיבות רבות, בעיקר בגלל שגשוג של חיידק בשם הליקובקטר פילורי,  עקב תזונה לקויה, מתח, חולשה של מערכת העיכול והחיסון, חומצות קיבה לא מאוזנות ועוד. מצבים אלו גורמים לגירוי יתר של ריריות הקיבה ובהמשך עלולים להוביל לדלקת כרונית - גסטריטיס, אשר יכולה להתבטא בסימפטומים רבים כמו צרבות, בחילות, דקירות בחזה, הקאות ועוד

כיום ידוע כי הסיבות המרכזיות לגסטריטיס קשורות לאורח החיים שלנו ובעיקר, כאמור, לתזונה ומתח. גורמים אלו ניתנים לשינוי קל ופשוט אשר מוביל תוך פרק זמן קצר להחלמה של הדלקת בקיבה תוך שיקום ריריות הקיבה, איזון חומציות הקיבה וחיזוק כללי של מערכת העיכול ומערכת החיסון למניעה עתידית של חזרת הגסטריטיס.


ליווי, מעקב ובקרה לכל אורך הטיפול

חלק חשוב בטיפול הוא המעקב השוטף אחר התקדמות, התמודדות עם שאלות, פתרונות לבעיות וכו'. לרשותך עומד מערך משובים ידידותי המהווה ערוץ תקשורת מקצועי גמיש. בנוסף, מאגר גדול של חומרים ותכנים הכולל עשרות מתכונים מותאמים למצבך, דפי מידע צבעוניים ומתומצתים בנושאי בריאות ואורח חיים לסיוע בהצלחת הטיפול.


טיפול נטורופתי לדלקות קיבה והליקובקטר
טיפול טבעי לגסטריטיס
טיפול לבעיות עיכול עליונות


סיפורי הצלחה בריפוי גסטריטיס

גסטריטיס, בקע סרעפתי, כולסטרול גבוה

גסטריטיס וגזים

גסטריטיס, בקע סרעפתי, הליקובקטר פילורי

גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, תסמונת קדם וסתית וכאבי מחזור חזקים

גסטריטיס, חרדה

גסטריטיס, ריפלוקס ובקע סרעפתי


מזונות ומידע נוסף על הטיפול בדלקות קיבה -גסטריטיס


בטטה - דלקות בקיבה