מומחית לגסטריטיס - לילך נהרי Cl.H ND

 

ניסיון קליני

גסטריטיס ובעיות במערכת העיכול העליונה הם אחד מתחומי ההתמחות שלי מזה כ-15 שנים. טיפלתי במקרים רבים של דלקות בקיבה בהצלחה. רבים מהמטופלים שלי הצליחו להיפטר מהגסטריטיס ולהבריא, לשפר את איכות חייהם ובנוסף לשפר את בריאותם הכללית.

התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בגסטריטיס:
1-700-700-329


סיפורי הצלחה

לפניך מאגר סיפורי הצלחה המכיל תאורי מקרה של מטופלים אשר הצליחו להבריא מהבעיה מהם סבלו, בעזרת הטיפול הנטורופתי והצליחו להשיב לעצמם איכות חיים ובריאות משופרת.
לחצו לקריאת סיפורי הצלחה

תכנית הטיפול

מידע נוסף על יעילות הרפואה הנטורופתית בריפוי מחלות. שיטת העבודה שלי, הכלים בהם אני עושה שימוש, תהליכי הטיפול והריפוי וכיצד נראית בכללותה תכנית טיפול נטורופתית.
לחצו כאן למידע נוסף

רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


אפשר להבריא מגסטריטיס!

גסטריטיס זו דלקת בקיבה העלולה להיווצר מסיבות רבות, בעיקר בגלל שגשוג של חיידק בשם הליקובקטר פילורי,  עקב תזונה לקויה, מתח, חולשה של מערכת העיכול והחיסון, חומצות קיבה לא מאוזנות ועוד. מצבים אלו גורמים לגירוי יתר של ריריות הקיבה ובהמשך עלולים להוביל לדלקת כרונית - גסטריטיס, אשר יכולה להתבטא בסימפטומים רבים כמו צרבות, בחילות, דקירות בחזה, הקאות ועוד

כיום ידוע כי הסיבות המרכזיות לגסטריטיס קשורות לאורח החיים שלנו ובעיקר, כאמור, לתזונה ומתח. גורמים אלו ניתנים לשינוי קל ופשוט אשר מוביל תוך פרק זמן קצר להחלמה של הדלקת בקיבה תוך שיקום ריריות הקיבה, איזון חומציות הקיבה וחיזוק כללי של מערכת העיכול ומערכת החיסון למניעה עתידית של חזרת הגסטריטיס.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי


סיפורי הצלחה בריפוי גסטריטיס

גסטריטיס, בקע סרעפתי, כולסטרול גבוה

גסטריטיס וגזים

גסטריטיס, בקע סרעפתי, הליקובקטר פילורי

גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, תסמונת קדם וסתית וכאבי מחזור חזקים

גסטריטיס, חרדה

גסטריטיס, ריפלוקס ובקע סרעפתי