מומחית לגאוט - לילך נהרי CI.H ND

 

ניסיון טיפולי בגאוט

שמי לילך נהרי, מוסמכת בנטורופתיה וצמחי מרפא, בעלת ניסיון טיפולי של כ-15 שנים. במהלך השנים הגיעו אלי מטופלים רבים אשר סבלו מגאוט כבעיה מרכזית או כבעיית רקע למצבי בריאות אחרים. רבים מהמטופלים הצליחו לשקם את מצבם, לשפר את איכות חייהם ובנוסף לשפר את בריאותם הכללית.

הטיפול כולל התמקדות בסיבות לבעיה ובתסמינים גם יחד - שילוב המניב הצלחות משמעותיות. זו גם הדרך להחלים בצורה יסודית ולשמור על הבריאות לטווח ארוך.
קביעת תור ומידע נוסף

לילך נהרי ND נטורופתית מוסמכת
1-700-700-329


וידאו קצר על הטיפול בגאוט


אפשר לפתור את בעיית הגאוט!

גאוט זוהי דלקת בפרקים הנגרמת עקב שקיעה של חומצה אורית בפרקים. החומצה האורית היא פסולת מטבולית שהגוף אמור לנקז החוצה. כשיש עודף של חומצה אורית הגוף לא מצליח לנקז את החומצה האורית החוצה והתוצאה היא שקיעה במפרקים ודלקת. בזמן התקף דלקת גאוט מתבטא בסימפטומים כגון כאב בלתי נסבל במפרקים, מפרקים נפוחים, אדומים וכואבים למגע. בין ההתקפים החולה לא מודע לתהליך הפנימי שמתרחש, רק בבדיקות דם ניתן לראות שרמת החומצה האורית גבוהה.

מאחר והסיבות המרכזיות לגאוט הם אורח חיים, בעיקר תזונה לקויה, ניתן בקלות ובפשטות לשנות את המצב, לאזן את רמות החומצה האורית בדם, לרפא את הדלקת, לפנות את עודפי החומצה האורית מהמפרקים, לשפר את יכולת פינוי הפסולת מהגוף ולמנוע התקפים חוזרים של דלקות הפרקים


ליווי מקצועי שוטף וסיוע לכל אורך הטיפול

חלק חשוב בטיפול הוא המעקב השוטף אחר התקדמות, התמודדות עם שאלות, פתרונות לבעיות וכו'. לרשותך עומד מערך משובים ידידותי המהווה ערוץ תקשורת מקצועי גמיש. בנוסף, מאגר גדול של חומרים ותכנים הכולל עשרות מתכונים מותאמים למצבך, דפי מידע צבעוניים ומתומצתים בנושאי בריאות ואורח חיים לסיוע בהצלחת הטיפול.


טיפול נטורופתי לדלקות קיבה והליקובקטר
טיפול טבעי לגסטריטיס
טיפול לבעיות עיכול עליונות