ליכן פלנוס - סיפורי ריפוי מוצלחים

 

ליכן פלנוס - ילפת שטוחה בשמה העברי, היא למעשה מחלת עור אשר מבחינה קונבנציונאלית הסיבה לה לא ידועה (מחלה אידיופטית) ישנם סברות כי היא קשורה למערכת החיסון. מבחינה הראייה הנטורופתית יש קשר חזק לפעילות חיסונית לא מאוזנת וליכן פלנוס. עודף רעלנות, סטרס, תזונה לקויה ועוד עלולים לגרום לחולשה חיסונית אשר גורמת לפעולה "הפוכה" התוקפת תאי עור בריאים ויוצרת תהליכים דלקתיים הבאים לידי ביטוי כפצעים/נגעים - לרוב על העור אבל גם יתכנו בשכיחות נמוכה בפה, איברי המין, ציפורניים ושיער.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


ניסיון קליני רב שנים בטיפול בליכן פלנוס

בגישה הנטורופתית יש קשר הדוק בין הופעת פצעי הליכן פלנוס ומערכת החיסון, רעלנות יתר בגוף, פעולות עיכול וספיגה לקויות ועוד. הטיפול הנטורופתי מתמקד באיתור אותם גורמים ובכך שינוי יסודי ושורשי של מהלך הבעיה. לפניך מספר תיאורי מקרה של מטופלים אשר סבלו מליכן פלנוס במקומות שונים והצליחו להבריא.


דוגמאות של סיפורי ריפוי מוצלחים


ליכן פלנוס - פצעים בעור

ליכן פלנוס בפה

ליכן פלנוס בעור עם פצעים ונקודות אדומות

ליכן פלנוס על העור עם כתמים כהים

ליכן פלנוס על העור

ליכן פלנוס בפות-נרתיק

ליכן פלנוס על הפנים והידיים

ליכן פלנוס עם פצעים אדומים וסגולים על העור


טיפול נטורופתיטיפול טבעי


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


תקצירי סיפורי ההצלחה בטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


ליכן פלנוס - פצעים בעור


יריב החל בתזונה היפואלרגנית למשך 4 שבועות. במקביל הוא קיבל פורמולת צמחי מרפא בעלת פעילות אנטי דלקתית... לאחר 3 שבועות חלה הטבה. לא נוצרו פצעים חדשים והפצעים הישנים החלו להגליד ולהיעלם - מה שלא קרה בעבר... לאחר חודש וחצי בתזונה היפואלרגנית כל הפצעים נעלמו. נעלמה הנזלת האלרגית, האף נפתח, ויריב שם לב שהוא זקוק למשאף פחות ופחות... יריב עבר לתזונה ללא אלרגנים, עשירה בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות... הפצעים לא חזרו יותר.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


ליכן פלנוס בפה


לאחר כשבועיים החלה שירלי להרגיש הקלה משמעותית בפצעים בפה... לא יצאו פצעים חדשים והפצעים הקיימים בפה החלו לראשונה להצטמצם. שירלי נדהמה ממהירות תגובת הגוף שלה לטיפול. בנוסף היא דיווחה על ירידה קלה במשקל, היא מרגישה קלה יותר והרבה יותר אנרגטית. היא מגיעה לשעות הערב ולא מרגישה סחוטה מעייפות. אפילו יכולת הריכוז שלה השתפרה... לאחר כחודש וחצי מתחילת הטיפול, בפגישת הבקרה, סיפרה שירלי כי הפצעים בפה נעלמו לחלוטין!


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


ליכן פלנוס בעור עם פצעים ונקודות אדומות


סיוון החלה בתפריט ההיפואלרגני... לאחר שבוע היא דיווחה כי התרגלה לתפריט ומצאה מגוון רחב של מזונות שהיא נהנית מהם. בשיחות שניהלנו במהלך החודש הראשון היא דיווחה כי יש שיפור איטי אבל מורגש בליכן פלנוס... בפגישה השנייה סיפרה סיוון כי הליכן פלנוס בעצירה. לא הופיעו פצעים חדשים, הנגעים הקיימים לא גדלו... סיוון המשיכה בתפריט לאורך 3 חודשים שבמהלכם הפצעים על העור הלכו והגלידו, הנגעים הצטמצמו ונעלמו, עד לריפוי מלא.


ליכן פלנוס על העור עם כתמים כהים


עמרי התגייס לתכנית הטיפול במלואה והראה בגרות אמיתית... הוא גילה עולם חדש של מזונות בריאים וטעימים, החל לקנח בפירות, לאכול ירקות כתוספות לארוחות ונמנע מהמזונות המעובדים. לאחר חודש עמרי דיווח כי מערכת העיכול השתנתה והחלה פעילת מעיים סדירה יומיומית... חודשיים בתוך הטיפול דיווח עמרי כי כתמי הליכן פלנוס על העור כמעט ולא מורגשים... לאחר שלושה חודשים, עמרי הופיע לפגישת הבקרה כשכתמי הליכן פלנוס לא נראים כלל, מערכת העיכול שלו תפקדה ללא בעיות.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


ליכן פלנוס על העור


לאחר 3 שבועות בתוך הטיפול, דיווח אמיר שהוא מרגיש מצוין. הוא ירד שני קילו, וסיפר כי הוא מרגיש קל יותר. תחושת הנפיחות הכללית ירדה והוא חש יותר מרוכז ועירני בעבודה... לאחר 3 חודשי טיפול אמיר עשה בדיקות דם שהראו ירידה משמעותית ברמות הכולסטרול והטריגליצרידים: הכולסטרול הכללי ירד ל 202 והטריגליצרידים ירדו ל 134... הנגעים והפצעים של הליכן פלנוס הלכו והצטמצמו... לאחר כארבעה חודשים מתחילת הטיפול סיפר כי שהנגעים והפצעים נסוגו לחלוטין והליכן פלנוס נרפא כליל.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329