ליכן פלנוס עם כתמים אדומים לא מגרדים על העור


לחצו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


שאלה

הבן שלי בן 20 - כרגע חייל בצבא. קצת אחרי הגיוס הופיעו לו כתמים אדומים לא מגרדים על העור. הרופא אבחן שמדובר בליכן פלנוס ונתן לו משחות שעזרו לו לתקופה מסויימת אבל אז חזרו הכתמים האדומים. יש לו על הידיים והזרועות ובגלל זה הוא מתבייש ללכת עם חולצה קצרה. היינו אצל עוד רופא שאמר שזה יכול לעבור לבד אבל בנתיים לא קורה כלום ואני לא רוצה שהוא יסבול. באתר שלך קראתי שישנו טיפול לבעיה ואשמח אם תשלחי לי המלצות או מידע מה לעשות והאם יש סיכוי להיפטר מהצרה הזו?


תשובה


מערכת החיסון וליכן פלנוס

למרות העובדה כי ליכן פלנוס נחשבת מחלה אידיופטית (ללא סיבה ברורה) הרי שבגישה הנטורופתית אנו מוצאים קשר בין תפקוד לקוי של מערכת החיסון להופעת ליכן פלנוס. מהניסיון הקליני שלי אני יכולה לספר לך שמקרים רבים של המחלה מקורם היה במערכת חיסון אשר פעלה בצורה לא טובה, וברגע שהצלחנו לאתר את הגורמים לאותה הפרעה למערכת החיסון - הצלחנו גם לפתור את בעיית הליכן פלנוס.


טיפול נטורופתי לליכן פלנוסלילך נהרי - מומחית לליכן פלנוס


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


השפעת תזונה נכונה על מע' החיסון וליכן פלנוס

כיום אנו יודעים, הן ברמה הקלינית והן ברמה המחקרית, כי לתזונה ולמתח יש השפעה ישירה על תפקוד תקין של מערכת החיסון. אנו חיים בעולם רווי מתחים, אוכל מהיר ומתועש, לחצים ועוד. שילוב של תזונה לקויה ומתח לאורך זמן עלולים לשבש את פעילות מערכת החיסון ולגרום לה לתפקד בצורה "שגויה" כמו שקורה במחלת העור ליכן פלנוס - הבאה לידי ביטוי במקרה הזה עם כתמים אדומים לא מגרדים על העור. שינוי אורח החיים הכולל תכנית תזונתית נכונה וכן ניהול והפחתת מתחים יכולים לעזור מאוד לאזן את פעילות מערכת החיסון ולהביא להצלחות רבות בריפוי ליכן פלנוס.


מלחמה טבעית בתהליכים דלקתיים

הטיפול הקונבנציונלי הנפוץ ביותר כיום למחלת ליכן פלנוס מכיל בצורה כזו או אחרת סטרואידים. אלו חומרים חזקים העלולים לגרום לתופעות לוואי. בניסיון למצוא פתרונות דומים ללא תופעות לוואי, נבנית התכנית הטיפולית סביב תזונה היפואלרגנית לצד שימוש בצמחי מרפא אנטי דלקתיים. השילוב הטבעי בין תזונה לצמחי מרפא מסייע לאזן את הדלקתיות בגוף בצורה טבעית ונטולת תופעות לוואי, לחזק ולאזן את מערכת החיסון ובכך לסייע בצורה יסודית להחלמה ומניעה עתידית.


צמחי מרפא לטיפול בליכן פלנוס

במקביל לתכנית תזונתית היפואלרגנית, מותאמת גם פורמולות צמחי מרפא המכילה צמחים בעלי פעילות אנטי דלקתית חזקה. צמחים אלו תורמים רבות לשלב הטיפולי הראשון הן על ידי סיוע בחיזוק התגובה החיסונית המקומית והן על ידי סיוע בפינוי מואץ של רעלנים מהגוף. זוהי פעולה חשובה בתהליך ריפוי ליכן פלנוס מאחר וישנה הצטברות של רעלנים כתוצאה מהדלקתיות האופיינית במהלך המחלה. תזונה נכונה וצמחי מרפא הם שילוב מנצח בטיפול בליכן פלנוס עם כתמים אדומים לא מגרדים על העור, הן בסיוע להחלמה מהירה של הנגעים/פצעים והן במניעה עתידית של חזרתם.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


לסיכום, טיפול נטורופתי טבעי בליכן פלנוס עם כתמים אדומים לא מגרדים על העור כולל בין השאר:


תכנית תזונתית:

עשירה במרכיבים היפואלרגניים, בעלת פעילות אנטי דלקתית ישירה, שיקום ואיזון מערכת החיסון, שיפור פעולות ספיגה, סיוע בפינוי רעלנים מואץ מהגוף.


צמחי מרפא:

בעלי פעילות אנטי דלקתית חזקה, סיוע וחיזוק מע' החיסון, סיוע בפינוי עודפי רעלים מהגוף.