ליכן פלנוס בחלל הפה


לחצו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


שאלה

אני בת 43 עם 2 ילדים, לפני חצי שנה הופיעו לי פצעים בחלל הפה. לא התייחסתי בהתחלה אבל אחרי זמן מה הם התחילו להציק ולצרוב. הרופא עשה לי ביופסיה ואמר שיש לי ליכן פלנוס, קיבלתי במשך זמן שטיפות סטרואידים שהקלו על הכאבים ונראה היה שזה עובר לי. אבל לאכזבתי הרבה אני מרגישה שוב שהליכן פלנוס חוזר והפצעים מתחילים לכאוב שוב. אני מבינה שיש קשר לתזונה וליכן פלנוס ואשמח אם תוכלי לייעץ לי מה ניתן לעשות בדרך נוספת כדי להקל על הפצעים בפה.


תשובה


הקשר בין מערכת החיסון וליכן פלנוס

ראשית את בהחלט יכולה לטפל בליכן פלנוס בדרכים נוספות/מקבילות. בגישה הנטורופתית ליכן פלנוס הוא תוצאה של מערכת חיסון לא מאוזנת אשר יוצרת "בטעות" תהליכים דלקתיים בעור המתפתחים לליכן פלנוס. הטיפול הטבעי הוא פשוט, ממוקד ובעל יעילות גבוהה ומטרתו המרכזית היא איתור הגורמים אשר משבשים את פעולת מערכת החיסון וסילוקם, ובכך איזון מחודש של מערכת החיסון וריפוי פצעי הליכן פלנוס בחלל הפה.


טיפול נטורופתי לליכן פלנוסלילך נהרי - מומחית לליכן פלנוס


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


תזונה נכונה לטיפול יעיל בליכן פלנוס בחלל הפה

כאמור יש צורך באיזון מערכת החיסון וזאת נעשה באמצעות סילוק מרכיבי מזון אלרגניים המחלישים את מערכת החיסון. מצד שני יש חשיבות גבוהה בתכנון תזונתי כך שהמזון שלך יכיל כמה שיותר מרכיבים אנטי דלקתיים ומצד שני יכיל כמה פחות מזונות מעודדי דלקתיות בגוף. כמו כן יש חשיבות מוגברת למזונות בעלי פעילות אנטי אלרגית המאזנת את מערכת החיסון. כל אלו משולבים בתכנית הטיפולית ובהתאמה לאורח חייך.


פינוי רעלנים לסיוע בתהליכי ההחלמה

במקביל לתזונה אנטי דלקתית והיפואלרגנית יש צורך לסייע לאיברי הפינוי בגוף, בעיקר הכבד, לשחרר רעלנות שהצטברה על מנת להפחית עומס ממערכת החיסון ולאפשר לה לתפקד בצורה תקינה. פעולה זו נעשית בסיוע של צמחי מרפא ומזונות שונים העשירים במיוחד במרכיבים המעודדים ניקוי כבד מעודפי רעלים ועידוד הפרשת מרה לפנוי פסולת ממערכת העיכול. מזונות עשירים בסיבים תזונתיים מזרזים את פעולות הניקוי ומחזקים במקביל את מערכת החיסון.


צמחי מרפא לתמיכה בטיפול בליכן פלנוס

לתהליכי פינוי רעלים ישנם כמה צמחים מאוד יעילים בהם עושים שימוש במסגרת הטיפול, מעבר לכך צמחים אחרים טובים מאוד בפעילות האנטי דלקתית והאנטי אלרגית שלהם ובכך תורמים לחיזוק התגובה החיסונית הכללית וזירוז החלמת פצעי הליכן פלנוס.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


לסיכום, טיפול נטורופתי יעיל בליכן פלנוס בחלל הפה כולל:


תכנית תזונתית שיקומית:

איזון מערכת החיסון, פעילות היפואלרגנית ואנטי דלקתית מואצת, סיוע בפינוי רעלנים מהגוף, שיפור ספיגה, פעילות מרגיעה על מערכת העצבים להפחתת סטרס.


פורמולת צמחי מרפא:

סיוע בפינוי רעלים מואץ, חיזוק התגובה החיסונית, פעילות אנטי אלרגית ואנטי דלקתית מוגברת.