כיצד תחושת הקאה ובחילות קשורים לגסטריטיס

 

שאלה
אני בן 65 ובחודשים האחרונים התחלתי לסבול מתחושת הקאה, בחילות וצרבות. הייתי אצל גסטרו שאבחן שיש לי גסטריטיס. הוא נתן לי טיפול תרופתי שמסייע לי בהקלה על הסיפטומים אבל כבר זמן רב לא מצליח לרפא את הדלקת עצמה. השאלה שלי כיצד תחושת הקאה ובחילות קשורות לדלקת בקיבה? והאם אני יכול לטפל בהם בדרך אחרת? קראתי מאמר אצלך באתר על זה שיש צמחי מרפא שיכולים לעזור כמו סותרי חומצה שונים ואפילו יותר. אודה לך אם תוכלי להרחיב בנושא ולתת לי עיצה איך להתמודד עם הבעיה בצורה יעילה ומהירה.

 

תשובה

גסטריטיס זו אכן דלקת בקיבה אשר חלק מהתסמינים שלה כוללים תחושת הקאה ובחילות שלא לדבר על צרבות שיכולות להיות גם קשות. כאשר יש גסטריטיס המשמעות היא, ברוב המקרים, שרמות החומציות בקיבה גבוהות באופן לא תקין מה שגורם לפגיעה ברירות הקיבה והחלשת שריר הוושט אשר שומר שתכולת מזון ומיצי קיבה לא יעלו במעלה הוושט, שם הריריות עוד יותר עדינות ופגיעות. כאשר החומציות בקיבה גבוהה וכאשר אותו שריר טבעתי חלש תכולת הקיבה והמיצים החזקים שלה עולים ביתר קלות במעלה הוושט וגורמים לתופעות רבות אשר ביניהן גם תחושה של הקאה, בחילות רבות, צרבות, לעיתים אף תחושה של משהו תקוע בגרון ועוד. הטיפול המקובל אכן מסייע בהפחתה מקומית של התופעות האלו בעיקר על ידי איזון החומציות בקיבה, אולם כאשר השפעת התרופה פגה התסמינים חוזרים. על מנת לרפא את הגסטריטיס ואת כל תופעות הלוואי שלה בצורה יסודית אחת ולתמיד יש לטפל בשורש הבעיה. זהו טיפול פשוט יחסית וללא תופעות לוואי המתמקד בעיקרו על שינויי תזונתי ושימוש בצמחי מרפא.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהצמחי מרפא ותזונה יעילים ביותר בריפוי גסטריטיס

ידוע כיום כי הסיבה המרכזית לדלקתיות בקיבה היא תזונה לקויה, מתח ועומס מתמשכים, חוסר פעילות גופנית ועוד. מאחר ואלו גורמים הקשורים לאורח חיים ניתן לשנות זאת ובכך גם לרפא את הדלקת מהשורש. במסגרת הטיפול הנטורופתי, לאחר תשאול יסודי, נבנית לך תכנית תזונתית, על בסיס התזונה אליה אתה רגיל, אשר מטרתה להוריד בצורה טבעית את רמת החומציות בקיבה, לשקם את ריריות הקיבה והוושט, לחזק את שריר הוושט, ולאזן באופן כללי את פעילות הקיבה ומערכת העיכול. לתזונה נכונה, כמה שהיא פשוטה, יש יעילות וכוח רב בריפוי הדלקת. לצד תזונה גם צמחי מרפא יעילים ביותר ויתרונם הוא באופן פעולתם המהיר והישיר על גורמי הדלקת בקיבה. צמחי מרפא מסוגלים, כמו סותרי חומצה כימיים, להוריד בדרך טבעית וללא תופעות לוואי את חומציות הקיבה ובכך להקל מידית על תסמיני הבחילות, הצרבות ועוד. השילוב של צמחי מרפא והתזונה הוא שילוב מנצח אשר הוכיח את עצמו באין ספור מקרים קודמים. אני לא זוכרת מטופל אחד, אשר הקפיד על תכנית הטיפול שנתתי לו ושלא הבריא מהגסטריטיס. זה נשמע פשוט וקל אבל זו האמת וזה כוחו הגדול של הטיפול הטבעי. כל מה שאנחנו עושים הוא להחזיר את האיזון הנכון למערכת העיכול ושומרים עליו גם לעתיד לבוא.


לסיכום, טיפול בתחושת הקאה ובחילות הקשורות לגסטריטיס כולל

תזונה נכונה: מאזנת את מערכת העיכול, מורידה חומציות, משקמת ריריות בקיבה ובוושט, מחזקת גופנית
צמחי מרפא: מאזנים רמות חומציות בקיבה, משקמים ריריות, מחזקים את מערכת החיסון


טיפול טבעי לגסטריטיסלילך נהרי - טיפול טבעי לדלקת בקיבה