כולסטרול גבוה וכבד שומני - קטע וידאו

 


כבד שומני וכולסטרול גבוה בד"כ הולכים ביחד שתיהן מעידים על כך שהכבד נמצא בעומס בגודש ולרוב מצב זה נגרם בגלל תזונה לקוייה ולכן זה משהו ששינוי תזונתי יכול לחלוטין לפתור את הבעיה הזו..

האם כבד שומני זו מחלה?

זה לא נחשב כמחלה, הרבה שנים זה לא היה נחשב כמחלה זה היה נחשב כמצב אם כי היום ברפואה הקונבנציונאלית יותר ויותר מבינים את הסיכון של המצב הזה בעצם כשהכבד שומני הוא עלול להיות מודלק וכשהכבד מודלק הוא יכול להגיע בסופו של דבר לחוסר תפקוד. כך שאם בעבר היו מתייחסים למצב של כבד שומני ביותר בקלות דעת היום מבינים שזה משהו שחייבים לטפל בו, כיום לרפואה הקונבנציונלית אין מה להציע אבל בעצם שינוי פשוט באורח חיים יכול לחלוטין לפתור את הבעיה ולמנוע המון המון סיבוכים בהמשך.


מה ההשלכות של כבד שומני

ההשלכות כפי שצייניתי זה בעצם שאותו כבד לא מתפקד כמו שצריך התאים מצטבר בהם שומן, הכבד הרי זה איבר שמסנן את כל הרעלים בגוף ויש לו המון תפקידים לייצור הרבה מרכיבים חשובים לגוף כמו כולסטרול ומולקלות אחרות וברגע שהוא לא מתפקד כמו שצריך יש לזה השלכה דרמטית על פעילות כל הגוף.


האם ניתן לפתור את הבעיה במסגרת הטיפול הנטורפתי

חד משמעתית, גם כולסטרול גבוה, גם כבד שומני על ידי התאמה של תפריט נכון הרבה פעמים בעזרת שימוש של צמחי מרפא אפשר לחלוטין לפתור את הבעיה.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית