כולסטרול גבוה ובעיות זקפה

 

שאלה
אני בן 57 ורציתי לשאול אם יש קשר בין כולסטרול גבוה ובעיות זקפה. התגלה לי כולסטרול גבוה שהרופאה שלי מכריחה אותי לקחת תרופות בשבילו. אני גם בעודף משקל של בערך 15 קילו. מעשן מעט ולא עושה פעילות גופנית. למה אני שואל אם יש קשר כי נראה לי שכבר בערך שנה אני לא מצליח להגיע לזקפה כמו פעם אפילו שהייתי מעט יותר צעיר נגיד גיל 50 בערך. אני משתמש מידי פעם בויאגרה אבל אני מרגיש שהייתי רוצה לנסות לפתור את הבעיה ולא להסתכן עם הכדורים וכו'. השאלה שלי אם באמת יש קשר בין הדברים איך אני מצליח לפתור את הבעיה והאם יש סיכוי לשפר את הזקפה אפילו קצת אין לי עיניים גדולות. מספיק לי משהו שנוכל לקיים יחסי מין בכבוד. אני מקווה שתתייחסי ותעזרי לי בבעיה שלי.

 

תשובה

בוא נעשה קצת סדר.. מעבר לשאלות שלך אני מזהה שאורח החיים שלך לא בדיוק הכי טוב.. אתה מעשן, לא פעיל גופנית, בהשמנת יתר גבולית וכמובן סובל מכולסטרול שהוא הביטוי לאורח החיים הלקוי. אז ככה.. בהחלט יתכן שיש קשר ואפילו קשר הדוק בין בעיית הכולסטרול שלך יחד עם השמנת היתר, והעישון לבין חוסר היכולת להגיע לזקפה חזקה. מדוע זה? יש כמה גורמים המשפיעים על הזקפה שלך - הראשון הוא ככל הנראה טרשת עורקים ממנה אתה סובל - זוהי למעשה מעין תוצאה של כולסטרול גבוה בדם והביטוי שלה הוא שהעורקים שלך נהיים צרים יותר ויותר כי השומן נדבק לדפנות כלי הדם והופך אותם לצרים - זה מצב שמוביל לכך שאין זרימת דם תקינה לאיבר המין - וכשזה קורה אין גם זקפה ולא חשוב כמה תרצה באותו רגע. מה שהויאגרה עושה היא להזרים כמויות דם גבוהות מאוד לאיבר המין ובכך לסייע. אבל אתה יכול לעשות את זה לבד ובדרך טבעית, מיד אסביר. מעבר לכולסטרול אתה כבר בן 57, לא פעיל גופנית, שמן, אני בטוחה שהדמוי העצמי שלך לא בשמיים, ובטח לא הכושר הגופני שלך. גם להיבטים אלו יש משמעות לזקפה תקינה. לא רק כולסטרול גבוה או לא.
הבשורה המשמחת מבחינתך היא שניתן די בפשטות להפוך את המצב ואם יש לך סבלנות ורצון בפרק זמן לא ארוך תוכל להחזיר לעצמך חיי מין מספקים כשכל האביזרים אצלך יעבדו כמו שצריך..


צמחי מרפא ותזונה כבסיס משמעותי ויעיל בחיזוק זקפה חלשה

לצמחי מרפא יכולת טבעית מוכחת להגברת זרימת דם, הגברת אנרגיה וחיוניות ושיפור זקפה. הגי'נסנג הקוריאני נחשב לאחד הצמחים החזקים והמוכרים בתחום הזה. השימוש בצמחי מרפא משיג תוצאות מהירות יחסית המאפשרות להמשיך בטיפול בצורה יותר נינוחה ובלי לחץ. צמחי המרפא יסייעו בחיזוק בלוטת האדרנל האחראית על עמידות הגוף בפני מתחים - מה שיקנה לך יכולת טובה יותר לעמוד בעומסי היום יום, פחות להתייעף ובקיצור להיות יותר אנרגתי ובעל כוחות. לצד הצמחים התזונה תתמקד בהפחתת רמות הכולסטרול וההאטת התהליך הטרשתי. כמו גם בחיזוק זרימת דם,שיפור חשק מיני, הגברת אנרגיה על ידי חיזוק חיסוני והגברת חוסן כללי. המפתח להצלחה כאן הוא סבלנות מצד אחד ושילוב נכון של צמחים עם תזונה מצד שני.


לסיכום, הטיפול הטבעי בחיזוק זקפה והורדת כולסטרול כולל:

צמחי מרפא: מגבירים זרימת דם לשיפור זקפה, מחזקים גופנית, מעלים אנרגיה ומצב רוח, משפרים חשק מיני, מסייעים בהפחתת כולסטרול.
תזונה: מגבירה אנרגיה, מזרימה דם לאיבר המין, מורידה כולסטרול ושומן, מחזקת חיסונית, מעלה חשק מיני.