כאבי בטן לא מוסברים - קטע וידאו

 


כאבי בטן לא מוסברים זו תופעה שמאוד שכיחה בקליניקה הנטורופתית שלי. בדרך כלל אנשים שסובלים מכאבי בטן עוברים טיפולים ועוברים אבחנות רבות וברגע שלא נמצא שום אבחנה אז הם מקבלים אבחנה מהגסטרו של תסמונת מעי רגיש וזה לא כל כך מקדם אותם כי אין לזה ממש טיפול והטיפול הנטורופתי מציע אבחנה הרבה יותר מדוייקת שלפיה גם נבנית תכנית טיפול מדוייקת וברוב המקרים הבעיה גם נפתרת.


איך הטיפול הנטורופתי מאבחן נכון את הסיבה לכאבי בטן

קודם כל יש לי ניסיון רב ביותר בנושא של כאבי בטן. אני מתשאלת את המטופל בצורה מאוד יסודית, יש כיווני אבחנה שונים בטיפול הנטורופתי שהגסטרו לא מכיר אותם, לאחר התשאול וההבנה של התמונה הקלינית בצורה מאוד ברורה אני יכולה לקבוע מה יכולה להיות הסיבה לכאבי הבטן. כמו כן אני נותנת תכנית טיפול שהיא משמשת גם כאבחנה, סוג של תזונה שהמטופל עובד תהליך של אלמינציה - אנחנו מורידים את כל המזונות החשודים שעלולים לגרום לכאבי בטן ולאחר מכן אנחנו מוסיפים כל מזון בנפרד ורואים את הקשר בין כאבי הבטן לבין סוג המזון.


לטיפול הנטורופתי סיכויי הצלחה גבוהים בטיפול בכאבי בטן לא מוסברים

ברוב המקרים הבעיה נפתרת. ברוב המקרים אפשר למצוא את הקשר בין סוג המזון לבין כאב הבטן, בנוסף כמובן ההסתכלות שלי היא הסתכלות הוליסטית. אם יש רקע של מתח אם יש סיבות אחרות לכאבי הבטן אני מאבחנת את זה וברוב המקרים הבעיה נפתרת.


לילך נהרי-נטורופתית מוסמכת