הטיפול הטבעי לצרבות, גסטריטיס והליקובקטר פילורי - קטע וידאו

 


צרבת זה סימפטום מאוד שכיח שהרבה אנשים סובלים ממנו, הרבה פעמים הוא סימפטום שמעיד על בעיה יותר עמוקה בקיבה שזה דלקת בקיבה, גסטריטיס, וזו גם בעיה מאוד מאוד נפוצה, אני נפגשת עם המון מטופלים שסובלים מצרבות וגסטריטיס במסגרת הטיפול הנטורופתי אפשר בהחלט לטפל בבעיה ולהביא לאיזונה.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהיתרון הטיפול הנטורופתי

שאלה מצויינת, הבעיה היא במידה ולוקחים פעם בחודש, חודשיים פעם אחת כמוסה של סותר חומצה אין בכך שום בעיה ובטח אותו אדם לא יגיע לטיפול. הבעיה היא כשהתופעה הזו נעשית קבועה באופן יומיומי ויש צורך ביותר ויותר סותרי חומצה ובאיזו שלב גם הם לא עוזרים, כמובן שסותר החומצה לא פותר את הבעיה מהשורש, סותרי החומצה מונעים ממיצי העיכול לעכל את המזון כמו שצריך ובהחלט לא מומלצים לקחת בצורה יום יומית וכרונית ולכן רוב האנשים מבינים שצריך למצוא פתרון מהשורש לתופעה הזאת ולא להשתמש בכיבוי שריפות.


הטיפול הנטורופתי יכול לחסל את חיידק הליקובקטר פילורי

חיידק ההליקובקטר פילורי ששוכן בקיבה הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר למצב של דלקת בקיבה וכתוצאה מכך לצרבות. הטיפול הנטורופתי יכול בהחלט לטפל לא רק בחיידק אלא בעצם בסיבות שהובילו לכך שהחיידק שגשג בקיבה מה שמבדיל בין אדם לאדם אותו חיידק אצל אחד משגשג והשני לא זה מצב של אותו אדם אם מערכת החיסון כושלת ולא מצליחה לטפל באותו חיידק, אם הקיבה, החומציות שלה נמוכה ולא מצליחה להגן מפני אותו חיידק, משמע שהוא יחזור שוב ושוב אני פוגשת הרבה מטופלים שהלכו לגסטרואנטרולוג קיבלו טיפול אנטיביוטי שעזר להם, הוריד להם את הסימפטומים אבל מהר מאוד אחרי חודשים או שנים אותו חיידק הליקובקטר חוזר, הסיבה לכך היא בעצם שהבעיה לא נפתרה מהשורש שמערכת העיכול עדיין חלשה שמערכת החיסון עדיין חלשה ובמידה ולא מוצאים לזה פתרון משמעותי לאותה בעייה.


טיפול טבעי לגסטריטיסטיפול נטורופתי לגסטריטיסהטיפול הנטורופתי יעיל לצרבות ודלקות בקיבה

אין מאה אחוז ברפואה אבל במקרה הזה אני ממש מגרדת את המאה אחוז אני לא יכולה לחשוב על מקרה שהגיע אלי של אדם שסבל מגסטריטיס וצרבות והבעיה לא נפתרה. כמובן שזה כרוך מבחינת המטופל להיענות מלאה לטיפול אבל סיכויי ההצלחה הם גבוהים ביותר.