חיזוק און גברי עם צמחי מרפא

 

שאלה
אני בן 57 ומזה כמה חודשים אני חווה ירידה משמעותית באון הגברי הכולל חוסר חשק מיני עם עייפות רבה, זיקפה לא משהו שגם לא מחזיקה מעמד הרבה זמן ובגדול תחושה של ירידה כללית באנרגיה ובכוחות. אני בריא בד"כ, מעשן מעט מאוד לא פעיל גופנית ועובד הרבה שעות במהלך היום. יש לי עודף משקל וסוכר גבולי שעדיין לא מטופל עם כדורים. קראתי באינטרנט שיש צמחי מרפא שיכולים לעזור בחיזוק און גברי. אודה לך מאוד אם תוכלי לפרט מעט יותר על מה מדובר והאם זה משהו בטוח לשימוש ויכול באמת לעזור בצורה יעילה.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


תשובה

און גברי וכל הבעיות הקשורות אליו כמו חוסר חשק מיני, בעיות בזיקפה, מצב רוח ירוד וכו' זו בעיה שכיחה ביותר בקרב גברים בעיקר בגיל המבוגר. היום אנחנו יודעים כי יש קשר ישיר בין היכולת המינית ואורח החיים. הגוף שלך משתנה עם הגיל וכאשר חוצים את גיל הארבעים ומשהו יש צורך להגביר את תחזוק הגוף ולשמור על אורח חיים בריא על מנת להמנע מבעיות רפואיות כגון הסוכר הגבולי שיש לך, לשמור על חיוניות ואנרגיה ועוד. כשאני מדברת על אורח חיים אני מתכוונת בעיקר לתזונה נכונה, ניהול סטרס, חיזוק הגוף ושמירה על החוסן שלו. אכן יש צמחי מרפא מאוד יעילים וטובים לטיפול בכל הבעיות שציינת כולל איזון רמות הסוכר ובעיקר חיזוק האון הגברי כולל שיפור כל התפקודים הנלווים לו כגון חיזוק זיקפה, הגברת חשק מיני ועוד.


צמחי מרפא נמצאו יעילים ביותר בחיזוק האון הגברי

אחד הצמחים המרכזיים שיכולים לעזור לך מאוד הוא הג'ינסנג הקוריאני. זהו צמח מוכר אשר נמצא יעיל ביותר בחיזוק כללי של הגוף, שיפור זרימת דם לאיבר המין ועל ידי כך חיזוק הזיקפה, הגברת אנרגיה ושיפור מצב רוח. הג'ינסנג הוא צמח מרפא ממריץ ביותר ומחזק. בנוסף לצמח זה יש עוד צמחי מרפא טובים כגון הרוזמרין, סיכסנדרה, ליקוריץ ועוד. יתרונם הגדול של צמחי המרפא הוא בדרך הפעולה הישירה והמהירה ויותר חשוב הם בטוחים וללא תופעות לוואי. הם יכולים לסייע בפרק זמן קצר יחסית ולהציב אותך על דרך בה תוכל להחזיר לעצמך את איכות החיים ולהנות שוב מחיי מין מספקים. מעבר לצמחים חשוב להבין כי גם לתזונה יש תפקיד חשוב בעניין. תזונה עשירה בשומנים וסוכרים ריקים גורמת לשחיקה הדרגתית של תפקודי הגוף ובראשם יכולת הגוף לעמוד בפני מתח ולחץ. כמו כן לתזונה תפקיד מרכזי באיזון רמות סוכר שיתכן מאוד משפיעים על מצב הרוח שלך מאחר וכאשר רמות הסוכר בגוף לא מאוזנות זה בהחלט יכול לגרור לעייפות, מצבי רוח אשר משם הדרך לחוסר חשק ולירידה בתפקוד המיני קצרה.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברילסיכום, חיזוק און גברי בעזרת צמחי מרפא כולל

צמחי מרפא: משפרים חשק מיני, מחזקים זרימת דם, מגבירים זיקפה, מרגיעים, משפרים מצב רוח ומעלים אנרגיה
תזונה: מחזקת את הגוף, משפרת מצב רוח, משפרת אנרגיה ויכולת התמודדות עם מתח.