הקשר בין זקפה חלשה ואורח חיים

 

שאלה
אני בן 53 בעל משקל יתר קל של כ-10 קילו, אני סובל מכולסטרול, מעשן כחצי קופסא ביום. חוץ מזה אני בריא. אני עובד בחברה גדולה בתפקיד ניהולי בכיר עם הרבה לחץ והרבה מאוד שעות עבודה. להגיד שאני הבנאדם הכי רגוע ואנרגתי קשה לי. בנוסף לכל אלו התחילו לי לפני כמה חודשים בעיות סביב המין במיוחד אני מתקשה לייצר זקפה נורמלית ושתחזיק מעמד גם. אישתי כל הזמן אומרת לי שזה בגלל הלחץ בעבודה והעייפות שאני נמצא בה וכו'. לא אני לא מרגיש שיש קשר אבל בכל זאת עבדתי לפני במקומות עם לא פחות לחץ ועדיין לא סבלתי מבעיות של זקפה או חוסר חשק מיני. מה שאני מנסה לשאול זה האם יש קשר בין זקפה חלשה לאורח חיים? הייתי בבדיקות ולא נמצא משהו ספיציפי, בכל אופן הרופא אומר שזה בראש שלי.

 

תשובה

במידה ואכן אין בעיות פיזיולוגיות הרי שבהחלט יש קשר בין אורח חיים לבין זקפה חלשה. הקשר הוא ברור מאוד ואני לא יודעת אם שמת לב אבל ציינת את כל הגורמים שעומדים מאחורי בעיית הזקפה שלך: אתה במתח, אתה עייף, אתה בעל משקל יתר, אתה מעשן, מן הסתם גם בכושר ירוד, מצב רוח ירוד, אנרגיה ירודה.. מה אתה מצפה שאחרי כל אלו תהיה לך זקפה נורמלית? זה הקשר של אורח החיים - כל אלו הם הגורמים הישירים לבעייה שלך. מה שמאוד משמח הוא שאתה יחסית צעיר ויחסית עם בעיות מועטות שניתן לפתור אותם די מהר ויתרה מכך תוכל לשמר את הבריאות שלך ולמנוע מחלות נוספות בעתיד - אבל זה אומר לטפל בעצמך עכשיו!


תזונה וצמחי מרפא יכולים לחזק זקפה ולשפר און גברי

מאחר והבנת שאורח החיים הוא הבעיה אצלך מה שאתה צריך לעשות הוא להתחיל בהדרגה לשנות אותו. צריך להתחיל בתזונה כי נראה שהיא לא משהו אם יש לך כולסטרול ויתר משקל. דרך אגב כולסטרול גבוה אומר שיש לך טרשת עורקים מה שגורם להצרות של העורקים ומכאן זרימת דם לקוייה גם לאיבר המין. רק זה לבד יכול לפתור לך את הבעיה - הכוונה שלי הורדת הכולסטרול והפחתה במשקל. אבל בוא לא נקפוץ.. אתה צריך שינוי תזונתי מסודר, להפחית צריכת מזונות רעים לגוף שלך שמורידים אנרגיה ומעלים לך את המשקל. תזונה נכונה תגביר את האנרגיה שלך, תחזק את הגוף, אתה תהיה פחות במתח וסטרס, תהיה יותר ערני וחזק ומצב הרוח שלך יעלה גם כן. לצד תזונה נכונה גם לצמחי מרפא יש תרומה מצויינת. למען האמת צמחי מרפא יכולים לספק עבורך מענה מידי לבעיה לטווח הקצר - הגברת זרימת דם, העלאת אנרגיה, הפחתת מתח, חיזוק זקפה ועוד. תתקשר אלינו ונוכל להתאים לך פורמולה של צמחים לעניין הזה - אבל זכור זה לטיפול אקוטי מידי. רק השילוב של תזונה, צמחי מרפא, פעילות גופנית -במידת הצורך יסייעו לך לפתור את בעיה וישמרו עליך ממחלות ובעיות רפואיות עתידיות!


לסיכום, צמחי מרפא ותזונה הם שילוב מנצח לחיזוק זקפה חלשה

תזונה נכונה: מחזקת זרימת דם, מחזקת חיסונית, מעלה אנרגיה, מפחיתה מתח וסטרס, מורידה משקל, משפרת חשק מיני, מחזקת זקפה ועוד!
צמחי מרפא: מחזקים זקפה חלשה, מגבירים חוסן הגוף בפני מתח, משפרים מצב רוח, מעלים אנרגיה ומצב רוח, מחזקים גופנית וחיסונית.