דיאטה לטיפול בגאוט - קטע וידאו

 


גאוט זו מחלה שמתבטאת במפרקים זוהי בעצם דלקת במפרקים שהיא נגרמת בעקבות שקיעה של חומצה אורית. חומצה אורית זו תוצר לוואי שהגוף מפנה דרך מערכת השתן. ברגע שאין פינוי תקין של אותה חומצה אורית היא שוקעת במפרקים, גורמת לדלקת ולכאב רב. יש קשר ישיר בין דיאטה לבין גאוט. מה שבנאדם אוכל יכול להשפיע על עלייה של חומצה אורית ובכך לגרום לתופעה הזו של מחלת הגאוט, ולכן לתפריט התזונתי יש משמעות מאוד גדולה בטיפול בגאוט.


הטיפול הנטורופתי יכול לפתור לחלוטין את בעיית הגאוט

הנחיות תזונתיות נכונות כגון תזונה שהיא דלת חלבון, תזונה עשירה בסיבים תזונתיים, יכולה לפתור לחלוטין את מחלת הגאוט, בנוסף לזה במסגרת הטיפול הנטורופתי אני משלבת גם צמחי מרפא בעלי פעילות אנטי דלקתית ספציפית למפרקים, צמחי מרפא שעוזרים לפנות את החומצה האורית ביעילות יתר מהגוף ובעצם אפשר לפתור בצורה יעילה ביותר במסגרת הטיפול הנטורופתי את מחלת גאוט.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית