דלקת בקיבה - גסטריטיס*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

109.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

גסטריטיס היא דלקת ברירית הקיבה העשוייה לבוא לידי ביטוי בכאב באזור בטן עליונה וחזה, תחושת מלאות, בחילות ואף הקאות. מקרים רבים של גסטריטיס נגרמים על ידי שגשוג של חיידק הליקובקטר פילורי אשר מוכר כחיידק היחיד היכול לשרוד את חומציות הקיבה. דלקת בקיבה - גסטריטיס, ללא טיפול הולם, עלולה להתפתח לכיב קיבה או אולקוס.
תזונה לגסטריטיס

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים במוצר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - המלצות תזונה לטיפול בדלקת בקיבה - גסטריטיס

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע בצורה משמעותית לטיפול והקלה על דלקות בקיבה, בין השאר, על ידי:

שיקום, איחוי וריפוי ריריות פגועות
פעילות אנטי דלקתית
סיוע בחיזוק מערכת החיסון
שיפור פעולות עיכול וספיגה
איזון מערכת העיכול


תזונה נכונה לגסטריטיסתכנית תזונה לדלקות בקיבה

   מחיר באתר: 109.50 ₪

המלצות תזונה לדלקות בקיבה בגישה נטורופתית

תזונה נכונה עשוייה להשפיע בצורה משמעותית על הבריאות הכללית ועל מהלך מצבי בריאות ספציפיים רבים. לתזונה עשוייה להיות השפעה מיטיבה עם מצבים דלקתיים בקיבה כגון גסטריטיס ואולקוס. התרומה התזונתית למצבים אלו מתבטא בהפחתת הדלקתיות, שיקום ואיחוי ריריות פגועות, סיוע לאיזון חומציות הקיבה, איזון פעולות עיכול וחיזוק חיסוני.


מידע אודות הצמחים** 

פיליפנדולה | Filipendula ulmaria
הפיליפנדולה מכילה ריכוז גבוה של חומצה סליצילית. מצמח זה בודדו את התרופה אספירין ששמה נגזר משמה הבוטני של הפיליפנדולה - ספיראה. מקורה של הפיליפנדולה הוא מאירופה ואסיה וברפואת צמחים השימוש הוא בחלקים הגדלים מעל הקרקע. הצמח מכיל תרכובות פנוליות ונוגדי חימצון שונים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכרת הפיליפנדולה ביכולתה האנטי דלקתית העשויה לסייע במצבי גסטריטיס

קמומיל | Matricaria recutita
צמח זה מוכר ביותר במיוחד כתה צמחים פופולארי בעולם כולו. הקמומיל מכיל שמן נדיף, רכיבים מרירים ובהם אזולן, פלבנואידים וחומצה מלית. ישנם מספר צמחים בשם קמומיל אולם כיום נחשב הקמומיל הגרמני הבבונג כצמח השימושי והנחקר ביותר. ברפואת צמחים נעשה שימוש בפרחי הצמח האופייניים בצבעם וריחם הנעים. לקמומיל חומרים פעילים המסיסים במים ולכן נעשה בו שימוש גם כחליטה וגם כמיצוי נוזלי המכיל ריכוז גבוה של חומרים פעילים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הקמומיל כבעל יכולת הרגעה של מערכת העיכול, אנטי דלקתי ומסייע בשחרור גזים.

נטופית רפואית | Althea officinalis
הנטופית הינה צמח מרפא הגדל פרא באירופה. זהו צמח הנחשב כבעל פעילות עדינה והוא נמצא בשימוש ספציפי ברפאות צמחים מודרנית. נטופית מכילה חומרים מסככים הנקראים מוצילגים. החלקים הנמצאים בשימוש ברפואת צמחים הם השורש והעלים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכרת הנטופית כבעלת יכולת לרכך ריריות וכבעלת יכולת אנטי דלקתית. היא מוזכרת כצמח העשוים בו שימוש במצבי דלקת בקיבה - גסטריטיס

ליקוריץ | Glycyrrhiza glabra
שוש קרח בשמו העברי הוא צמח מוכר ביותר בעיקר בגלל הממתק המפורסם אשר הפיקו ממנו והוא הליקוריץ. בעבר נהוג לייצר משקה בטעמו אשר נקרא "משקה סוס" הליקוריץ מכיל חומר פעיל בשם גליצריזין וניתן לעשות בו שימוש כמיצוי נוזלי או יבש. השימוש הוא בשורש הצמח. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הליקוריץ כבעל יכולת אנטי דלקתית, ממריץ, אנטי חימצוני ועוד..


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


תזונה נכונה לגסטריטיסתכנית תזונה לדלקות בקיבה

   מחיר באתר: 109.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית פיליפנדולה (Filipendula) 
תמצית קמומיל (Matricaria recutita) 
תמצית אלתיאה (Althaea officinalis) 
תמצית ליקוריץ מיובשת (Glycyrrhiza DGL)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות