ג'ינסנג קוריאני לשיפור כוח גברא

 

שאלה
שלום, אני בן 63 ומזה שנה שנתיים יש לי בעיה די משמעותית עם כוח הגברא שלי. העניין הוא בעיקר בזיקפה חלשה, וגם עייפות וחוסר כוח גופני כללי. אני חולה סוכרת סוג 2 עם תרופות, כמו כן גם כולסטרול ודלקת בקיבה. מעבר לזה אני בריא חוץ מבעיית הגברא כמו שאמרתי. חבר שלי סיפר לי שיש את הצמח הזה בשם ג'ינסנג שהוא טוב לשיפור הכוח. כשחיפשתי באינטרנט הגעתי לאתר שלך וקראתי באמת כמה מאמרים על הג'ינסנג ורציתי לשאול האם אני יכול לקחת אותו במצבי? והאם מהניסיון שלך יש הצלחות בשיפור זיקפה במיוחד וגם כוח כללי. אני מאוד אודה לך על המלצה בעניין הצמח.

 

תשובה

ג'ינסנג קוריאני הוא אכן אחד מצמחי המרפא המרכזיים לשיפור כוח גברא, חיזוק זיקפה, העלאת אנרגיה, חיזוק גופני ועוד. בעיית און גברי היא כיום בעיה נפוצה מאוד, רוב הגברים בגילאים שלך סובלים מצורה כזו או אחרת של חוסר כוח גברא. מאחר ואצל גברים הנושא הזה די רגיש הרבה גם לא מספרים על הבעיה ונמנעים מלטפל בה. חיזוק כוח גברא הוא אפשרי בהחלט. אתה צריך להבין כי ירידה בתפקודים המיניים ובתפקודים הכללים בגיל שלך הוא דבר נורמלי לתושבי העולם המערבי וכאן הבעיה ופתרונה. אורח החיים המערבי מוכר כאחד הגורמים המרכזיים למחלות רבות ובכללם גם לאלו מהם אתה סובל: סוכר גבוה, כולסטרול, עודף משקל ועוד. במצבים כאלו חוסנו של הגוף שלך יורד, כלי הדם שלך נסתמים מעודף השומן, אתה מתעייף הרבה יותר מהר ומצב הרוח יורד אז מה הפלא שאין כוח למין? שהזיקפה לא כמו תמיד? אבל דווקא בגלל שאורח חיים הוא אחד הגורמים המרכזיים לבעיה בהחלט אפשרי לשנות את המצב.


ג'ינסנג קוריאני נמצא יעיל לשיפור כוח גברא

כאמור זהו אחד הצמחים הנחקרים יותר בתחום שיפור האנרגיה והאון הגברי והוא אחד הצמחים בשימוש נרחב לטיפול בבעייה. לג'ינסנג הקוריאני יכולת טובה לשיפור הזרמת דם לאיבר המין, הוא טוב מאוד להגברת אנרגיה וישפור מצב רוח, הוא מחזק את עמידות הגוף בפני מתחים וסטרס, עוזר לחיזוק זיקפה ועוד. (לחץ כאן למחקר אודות ג'ינסנג קוריאני ושיפור זיקפה) אני ממליצה לך להתאים פורמולה של צמחים במיוחד עברוך כך שתוכל לקבל מענה גם לביעות אחרות מעבר לבעיית כוח הגברא.

מעבר לצמחים חשובה לך גם התייחסות תזונתית, תזונה לקוייה בגילך מחלישה אותך ומורידה לך את הכוח והאנרגיה - עליך לעבור לתזונה יותר קלה לעיכול, תזונה ממריצה ומעוררות שתשפר זרימת דם, תרגיע את מערכת העצבים שלך, תחזק אותך גופנית וגם תעורר מינית. שילוב של צמחי מרפא ותזונה הוא שילוב מנצח שהוכיח את עצמו עם הצלחות רבות בשיפור כוח גברא.


לסיכום, שיפור כוח גברא כולל

צמחי מרפא: חיזוק זיקפה, הגברת אנרגיה ומצב רוח, חיזוק גופני, חיזוק כללי
תזונה נכונה: שיפור זרימת דם, חיזוק גופני, הרגעה, הגברת חשק מיני, הגברת אנרגיה