בקע סרעפתי וכאבים בחזה - קטע וידאו

 


בקע סרעפתי זה מצב רפואי שהוא מאוד נפוץ באוכלוסיה המבוגרת. זו בעצם חולשה של שריר הסרעפת, אותו שריר שחוצה את הגוף באזור הקיבה ועוזר לנו בנשימה. ברגע שיש חולשה, תכולת מזון שנמצאת בקיבה עולה בקלות יותר רבה לוושט וזה מצב שיכול לגרום לכאבים מאוד מאוד חזקים בחזה ואפילו לחקות התקף לב. הסיבה לכך היא מכיוון שתכולת המזון עולה, היא אינה עולה לבד, אלא עולה יחד עם מיצי קיבה. מיצי הקיבה חזקים מאוד והריריות במערכת העיכול מאוד עדינות, הם שורפים את אותם ריריות, גורמים לכאב חזק שלא תמיד מתבטא בשריפה אלא לפעמים מתבטא בכאב מאוד מאוד חזק בחזה שזה מצב מבהיל מכיוון שיש אנשים שחושבים ממש שהם עוברים התקף לב.


יש מענה יעיל לבקע סרעפתי

למצב הזה אפשר לתת מענה במסגרת הטיפול הנטורופתי, אפשר לפתור את הבעיה מהשורש גם על ידי תזונה, גם על ידי צמחי מרפא, לשקם את הריריות, למנוע את תכולת המזון שיעלה בחזרה לאזור הוושט ולפתור את הבעיה.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית