בקע סרעפתי וגוש בגרון

 


בקע סרעפתי וגוש בגרון

בקע סרעפתי הוא מצב מאוד שכיח ונפוץ בקרב האוכלוסייה בעיקר האוכלוסייה המבוגרת. הוא בעצם חולשה של שריר הסרעפת שאחד מתפקידיו זה לתמוך בקיבה ולמנוע תכולה של מזון לעלות בחזרה לוושט.


טיפול טבעי להליקובקטרטיפול נטורופתי להליקובקטר


ברגע שיש חולשה של אותו שריר המזון ביתר קלות חוזר בחזרה לוושט ויחד עם חומצות הקיבה.. שחומצות הקיבה הם חומצות מאוד מאוד חזקות הם מגרות את רקמת הוושט - זה יכול לעלות אפילו עד לגרון לגרות את הגרון וכשמצב זה נעשה באופן כרוני אותו אדם שסובל מזה מתהלך בעצם עם תחושה של גוש בגרון.

הגוש בגרון נובע מעלייה של חומצות הקיבה אל הוושט בעקבות אותו בקע סרעפתי ובעצם בטיפול הנטורופתי יש לכך טיפול יעיל ביותר המורכב גם מתפריט תזונתי שמטרתו לאזן את החומציות בקיבה ולחזק את השריר הטבעתי כדי למנוע מהמזון לעלות בחזרה מהקיבה לוושט, ישנם צמחי מרפא מצוינים שמשקמים את הריריות שמרפאים את אותם ריריות בגרון ובכך מונעים את התחושה הזו של גוש בגרון.


עוד סיפורי החלמה


הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

צרבות כרוניות וגוש תקוע בגרון

צרבות ועודף משקל

צרבות קשות, עצירות וגזים

צרבת, דקירות בחזה ובחילות

אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

גסטריטיס וגזים

הליקובקטר פילורי, גסטריטיס ובקע סרעפתי,

גסטריטיס, חרדה


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית


אולי יעניין אותך גם..