לילך נהרי - נטורופתית והרבליסטית מוסמכת Cl.H

 

הצלחות טיפוליות

במהלך שנות עבודתי הצליחו רבים מאוד ממטופלי להבריא ולהיפטר מהבעיות הרפואיות אשר שיבשו את מהלך חייהם.
בשיחות עם המטופלים תמיד עולה השאלה כיצד הרפואה הנטורופתית מצליחה בריפוי מחלות הנחשבות למורכבות. תשובתי היא כי הריפוי מושג בעיקר בגלל העובדה כי אנו מסלקים את הסיבות היסודיות אשר גרמו למחלה עצמה ובעצם פעולה זו אנו מטפלים בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שלה. גישה זו גורמת לא רק לריפוי הבעיה הרפואית אלא גם למניעת הישנות המחלה או הופעת בעיות רפואיות אחרות.


לחצו כאן לקריאת מקבץ תיאורי ריפוי מוצלחים של מטופלי הקליניקה


אודותי

סיימתי את לימודי הנטורופתיה וצמחי המרפא בהצטיינות ולמעלה מעשר שנים אני מטפלת בקליניקה הפרטית. ההתמחות העיקרית שלי היא תזונה וצמחי מרפא ונושאים אלו אני מלמדת סטודנטים לנטורופתיה במכון וינגייט. מזה שנים שימשתי כמרצה לתזונה בריאות וחולי במכללות שונות בארץ.


הופעות בכלי התקשורות


לחץ דם גבוה
סוכרת סוג 2
תרופות ביתיות

עוד קטעי וידאו אודות הטיפול הנטורופתי במצבי בריאות שונים


מהו בעצם טיפול נטורופתי?

הרפואה הנטורופתית נחשבת לאחת הגישות המקובלות ביותר ברפואה המשלימה והיא מבוססת מחקרית. הטיפול הנטורופתי משתלב באופן מלא, וללא הפרעה, עם הטיפול הקונבנציונלי אם קיים ומאפשר הערכה מלאה ורחבה לגבי מצב בריאותו של המטופל תוך בירור מעמיק וטיפול יסודי במצבי החולי השונים. בבסיסו של הטיפול הנטורופתי נמצאים שלושה חלקים עיקריים המהווים יחדיו את תהליך הטיפול והריפוי השלם. הייחודיות בכל גישה ואצל כל מטפל היא בדרך בה נבנית תכנית הטיפול ועד כמה היא מותאמת לאדם והבעיה איתה הוא מגיע.


תשאול רפואי יסודי ומקיף
קבלת אבחנה ותמונה מדויקת של הבעיה והגורמים לה על בסיס תשאול רפואי מקיף כולל התאמה לטיפולים מקבילים ברפואה קונבנציונאלית.

תכנית טיפול אישית
התאמה של תכנית טיפול מותאמת לצרכים האישיים ולאורח החיים. התכנית כוללת היבטים תזונתיים, בניית פורמולת צמחי מרפא, המלצות לתוספי תזונה במידת הצורך וכן להיבטים אישים אחרים הקשורים לאורח החיים. המשך תכנית הטיפול כוללת תמיכה בשינוי הרגלי החיים על ידי מתן פתרונות קלים ופשוטים וחיזוק מתמיד של דרך החיים הנכונה עד לריפוי הבעיה.

ליווי אישי
חלק חשוב בתהליך הריפוי הוא הליווי האישי, אשר מעניק למטופל מענה לכל שאלה או בעיה לכל אורך הטיפול.